Corsair K70 CS:GO Profil Sorunu

osman arslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese.
K70 Lux RGB klavyemi CS:GO profili ile sekronize ederken sıkıntı yaşıyorum. Flaş, sis ve bomba kurtulduğunda ölüyken başkalarıni izlerken çalışıyor ama ben oynarken senkronize değil. Bunu nasil düzeltirim? Bilen veya K70 kullanan bu sorunu yaşayan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı klavyeyi kullanıyorum ama CS:GO'yu bırakalı çok uzun zaman oldu. Tekrar yükleyip denemem gerekecek. İnternetim de baya yavaş. Oyunu tekrar yükleyip deneyeceğim ama sizi biraz bekletebilirim.

Hocam aynı klavyeyi kullanıyorum ama CS:GO'yu bırakalı çok uzun zaman oldu. Tekrar yükleyip denemem gerekecek. İnternetim de baya yavaş. Oyunu tekrar yükleyip deneyeceğim ama sizi biraz bekletebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaştığım görselde ki gibi olmasını istiyorum. Açıklamalarda dosyalarida mevcut ama dediğim tarzda sıkıntılar oldu.. deneyip bilgi verirsiniz cok sevinirim.. yardiminiz için teşekkürler şimdiden

Corsair K70 kullanmadım fakat bende de G810 var. Kendi uygulamasındaki CS:GO profilini sevmedim ve araştırınca Aurora adında bir programla yapabileceğimi buldum. Belki işinize yarar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı