Corsair K70 Lux Red vs HyperX Alloy FPS

Corsair K70 Lux Red vs Hyper X Alloy Fps

• Corsair K70 Lux Red

Oy: 5 45,5%
  • Hyper X Alloy Fps

Oy: 6 54,5%

• Oy verenlerin toplamı
    11

Afrojack

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Oyun için mekanik klavye almak istiyorum. Her tür oyun oynarım yeter ki bana zevkli gelsin. Moba olsun, RPG oyun tarzları, FPS tarzları. Klavyeyi kullanmayı severim rahatlık da benim için önemli. Programlama için kod yazma uğraşı vs. Red switchin benim için uygun olduğuna karar verdim. Fakat seçim için bu 2 klavye arasında kaldım. Yabancı forumlarda biraz araştırdım genellikle Hyper X önermişler. Size de danışmak istedim. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de gayet güzel klavyeler ve pişman etmeyeceklerdir. K70'te bilek desteği olması avantaj. Eğer uzun süreli yazı yazıyorsanız K70 almanız daha iyi bir tercih olabilir. Ayrıca yazı için Red yerine Brown anahtarların alınması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü atlama noktası var. Ancak profesyonel oyunculuk için Red daha uygun. Tabi profesyonel turnuvalara katılmadığınızı düşünürsek iki anahtar da memnun eder sizi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı