Corsair K70 Lux RGB vs Corsair Strafe RGB

Oguz6141

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 3-5 güne oyuncu klavyesi almayı planlıyorum. Aklımda Corsair K70 Lux RGB ve Corsair Strafe RGB var fakat arada kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu bütçede klavye önerilerine açığım.

İkisi de gayet iyi klavyeler. CherryMX switch, RGB ışıklandırma vs. vs. Ucuz olanı al. Veya hoşuna gideni. Ama tavsiyem klavyeye 800 TL vermemen. Gereksiz pahalı.

Ben amazondan Strafe RGB aldım 500TL'ye ucuz diye. Aralarında çok fark yok hangisi ucuzsa onu al. Bu arada o klavyeler seni efsane oyuncu yapmayacak konfor için aldım ben büyük ihtimal sen de o yüzden alıyorsundur. Fark olarak Lux'da media kontrolcüsü var, parlatılmış alüminyum kaplamalı. Strafe ise plastik. Ayrıca Strafe'te moba ve FPS oyuncuları için ayrı keycapler var, Lux'ta ekstra keycap göremedim emin değilim. İkisiyle de üzülmezsin sonuç olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı