Corsair K68 RGB vs K70 Lux RGB

Efe Sarı

Hectopat
Daha fazla  
K68 RGB mi yoksa K70 lux RGB mi? Öncelikle ikisini de aynı fiyata 500 TL'ye buldum. Aralarındaki farklar nelerdir? Hangisini almalıyım? Bir de bu fiyat bandında başka öneriniz olur mu? Benim için bilek desteği VS multimedya tuşları çok önemli. Bir de mümkünse sesi az olsun diye red switch olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
K68 RGB daha güncel bir model, K70'in yerine K70 MK.2 çıktı.

K68 RGB plastik kasa, IP32 suya & toza dayanıklılık sertifikası var. K70 fırçalanmış alüminyum üst yüzeye sahip. İkisinin de malzeme kalitesi üst düzey, aynı mekanik anahtarları kullanıyorlar.

Modelin güncelliği kalitesini göstermiyor. K70 aliminyum alaşım gövdeye sahip ki kalitesini oldukça arttırıyor. Ayrıca k68 in koruma plastiğinden dolayı ışıkları k70 kadar parlak ve güzel gözükmüyor. Kaydırmalı ses ayarı da çok daha hoş. Masada sıvı bulunmuyorsa k68 almak için bir sebep yok.

Modelin güncelliği kalitesini göstermiyor. K70 aliminyum alaşım gövdeye sahip ki kalitesini oldukça arttırıyor. Ayrıca k68 in koruma plastiğinden dolayı ışıkları k70 kadar parlak ve güzel gözükmüyor. Kaydırmalı ses ayarı da çok daha hoş. Masada sıvı bulunmuyorsa k68 almak için bir sebep yok.
Teşekkürler
teşekkürler hepinize K70 LUX RGB modelini tercih ettim şuan kullanıyorum efsane.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı