Corsair K70 MK.2 Türkçe veya AZERTY Keycap Nereden Bulunur?

AMD.322

Kilopat
Daha fazla  
Amazon.com üzerinden Corsair K70 MK.2 RGB Cherry MX Speed klavye aldım klavye doğal olarak İngilizce layout gelecek bunun için 15$ fiyat aralığında Türkçe veya AZERTY keycap nereden alabilirim? Bir miktar araştırma yaptım fakat bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Klavyedeki tuşların yerini biliyorum, Türkçe veya Azerty layout istememin tek nedeni daha güzel durduğunu düşünmem, Corsair Türkiye teknik servisine (Boğaziçi) sordum ve böyle bir hizmetleri olmadıklarını söylediler.

Son düzenleme:
Her klavye için özel satılmaz. Yapışkan stickerler ile durumu çözebilirsiniz, bence önemli olmayan bir şey, siz klavyeyi kullandıktan sonra bazı tuşlar İngilizce gözüksün ne farkeder anlamadım.

Özellikle mi Cherry MX Speed istiyordunuz? Cherry MX Red'li Corsair K70 MK.2 RGB ülkemizde daha uygun fiyata bulunabiliyor. Hatta qpbilişim'de K95 Platinum RGB Cherry MX Speed 890 lira civarında satılıyor. Hem k95 hemde k70 Türkçe ve ikisinde de Tom Clancy's The Division 2 hediyesi var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı