Corsair K70 MK.2 vs Apex Pro vs HyperX Alloy FPS vs Ducky One 2 Mini

Valorant ve Fortnite icin Anne Pro 2 alabilirsiniz. Zaten Fortnite oynayanlarin cogunlugu %60 klavye kullaniyor. Bangood'da Anne Pro 2 satiliyor. Oradan uyguna alirsiniz.

Valorant ve Fortnite icin Anne Pro 2 alabilirsiniz. Zaten Fortnite oynayanlarin cogunlugu %60 klavye kullaniyor. Bangood'da Anne Pro 2 satiliyor. Oradan uyguna alirsiniz.
AP2'de karar kıldım şimdi son kısım switch seçmesi kaldı :D Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz, tercihlerin Gateron Red, Cherry Red veya Kailh Box Red(veya White) olacak. Öneriniz ne olur.

Bu tarz pahalı ürünlerin garantisiz alınması çok büyük risk içeriyor, sonuç olarak elektronik ve her elektronik ürün gibi arıza ihtimali var ve bir sorun olduğunda ürünü yurt dışına göndermek gibi konular çok can sıkıcı olabiliyor, tabii ki bu kişisel görüşüm ve tercih meselesi.

AP2'de karar kıldım şimdi son kısım switch seçmesi kaldı :D Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz, tercihlerin Gateron Red, Cherry Red veya Kailh Box Red(veya White) olacak. Öneriniz ne olur.
Cherry Red icin fazladan para vermenize gerek yok. Gateron Red hissiyat icin fazlasiyla yeterli. Ve dandik Outemu switchler gibi degil. Brown olsaydi daha iyi olurdu ama siz Gateron Red alin. Hayirli olsun. 😃

Ducky One 2 mini niye bu kadar pahalı ve insanlar niye bu klavyeyi sürekli öneriyor? Standart bir mekanik klavyenin yarı maliyetinde ama fiyat olarak neredeyse hepsinden daha pahalı. 🤦‍♂️

Birkaç yıldır espor oyuncuları ve Fortnite yayıncıları arasında çok popüler ve kaliteli bir marka. Ancak ülkemizde gerçekten pahalı. İki katı fiyatına satılıyor neredeyse.

Birkaç yıldır espor oyuncuları ve Fortnite yayıncıları arasında çok popüler ve kaliteli bir marka. Ancak ülkemizde gerçekten pahalı. İki katı fiyatına satılıyor neredeyse.
Yanlış anlaşılma olmasın zaten klavye kötü demiyorum. Sadece 1.300 Lira etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı