Corsair K70 Pro alınır mı?

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selam elimde Corsair K68 red Cherry MX klavyesi var. Daha önce SteelSeries Apex Pro TKL ile değişmek için konu açmıştım gereksiz dendi. Fakat günümüz de bu raporlama oranları 8000 Hertz'e çıkmış durumda çoğu oyun 8K değil de 4K daha stabil sorunsuz destekliyor gibi. Sizce elimdekini satıp K70 Pro'ya da K70 TKL Champion Series var ama onun bileklik desteği yok avantajı TKL olması.

Upgrade etmeme gerek var mı sizce sistemim şu an da tamamen Low latency olarak tasarlandı klavyeyide uzun süredir kullanıyorum hala taş gibi ama satıp upgrade edebilirim. Ya da farklı önerileriniz varsa açığım ama klavyede Corsair üstüne klavye tanımıyorum Apex Pro TKL'dan bile güzel bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam elimde Corsair K68 red Cherry MX klavyesi var. Daha önce SteelSeries Apex Pro TKL ile değişmek için konu açmıştım gereksiz dendi. Fakat günümüz de bu raporlama oranları 8000 Hertz'e çıkmış durumda çoğu oyun 8K değil de 4K daha stabil sorunsuz destekliyor gibi. Sizce elimdekini satıp K70 Pro'ya da K70 TKL Champion Series var ama onun bileklik desteği yok avantajı TKL olması.

Upgrade etmeme gerek var mı sizce sistemim şu an da tamamen Low latency olarak tasarlandı klavyeyide uzun süredir kullanıyorum hala taş gibi ama satıp upgrade edebilirim. Ya da farklı önerileriniz varsa açığım ama klavyede Corsair üstüne klavye tanımıyorum Apex Pro TKL'dan bile güzel bence.
Hocam bence değiştirmeye pek değmez gibi.

Hocam bence değiştirmeye pek değmez gibi.

Anladım bu Cherry MX Speed Silver Switch'leri 1.2 benimkilder 2.0 mm tepkiye sahip. Aslında Apex Pro TKL 2023 omni point 2.0 anahtar kullanıyor 0.2 ile 3.2 arası ayarlayabiliyorsundur da 0.2 maksimuım koyacağın tuş spam yaptığın tuş olur wasd kullanmak saçma olur 0.2 de karar veremedim ya zaten Türkiye'de K70 Pro'nun Cherry MX red olanı satıyorlar bende var zaten mevcut Amazon da Amazon us satıcı varda 4K ya geliyor 1K kargo ücretleri vergi falan.

@GalaxySal450 Hocam merhaba yorumlarınızı gördüm etiketlemek istedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şuan kafadam Cherry mx speed silver ve Omni point 2 switchler var. Ürün olarak da;

Corsair K70 PRO Cherry MX Speed fakat tr de satışı yok sanırsam tkl champion series var onda da bilek desteği yok.

Steelseries APEX Pro TKL yada 2023 olanı arada fark var biri 0.4 - 2023 olanı 0.2 mm ye sahip.

aklımda şuan bunlar var hocam ve corsair de 8k olayı var fakat şöyle söyleyim Razer deathadder v2 den v3 geçtim 8K da PUBG de mouse da problem yaratmıyor oyun içi takılma sürekli crash yiyorum 4k da aynı 2k stabil. Şuan tüm sistem extrem overclocklu.

CPU sömürüyor 13600K olmasına rağmen 5.6 ghz de. Yani 8K olayını eleyebilirim Razer da drivera yazmış zaten 1k dan sonra cpu tabanlı oyunlarda kare düşmesi yaşayabilirsiniz diye.

K68 Cherry MX Red switchden geçip çok daha düşük gecikme istiyorum amacım bu hem bu klavyeyi 5 yıldır kullanıyorum. Upgrade etmek istiyorum fark olacaksa tabii.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı