Corsair K70 RGB MK.2 alınır mı?

O fiyati ne zaman gordunuz? Zira tekrar gorurseniz beni bilgilendirin, bende alayim.
Ben geçen günlerde gördüm K95 Platinum'u o civarlarda. Arada Akakçe'den takip edersen yakalarsın.
Alışman ne kadar sürdü hocam? Şuan dua ediyorum sabaha kadar stoklar bitmesin diye.
Çok uzun sürmedi zaten bende hızlı klavye kullanırım. Ama çok bir esprisi yok yani oyunlarda öne geçirme vs. Red olsaydı da olurdu veya Silent.

Ben geçen günlerde gördüm K95 Platinum'u o civarlarda. Arada Akakçe'den takip edersen yakalarsın.

Çok uzun sürmedi zaten bende hızlı klavye kullanırım. Ama çok bir esprisi yok yani oyunlarda öne geçirme vs. Red olsaydı da olurdu veya Silent.
Evet, ben ilk defa mekanik klavye kullanıyorum daha önce G513 Carbon deneyimleme fırsatım oldu arada pek bi fark göremedim😁
Bende normalde Strafe alıcaktım. Ama gameekstrada stoklar bitmiş. Daha da fazla beklemek istemiyorum açıkçası.
Ben alırken K68 1000 TL’ye satılıyordu iyi denk geldi bana😁 o zaman o fiyata alınabilecek en iyi klavyeydi bence😁

@WTC hocam siz memnun musunuz klavyeden?
Evet, hala kullanıyorum ve memnunum. Sadece bazen toz mu kaçıyor bilemiyorum, klavyenin ledlerinin rengi sapıtabiliyor. Örneğin beyaz ışık yerine, pembe bir ışık veriyor. Vermesi gereken ışığı vermiyor kısacası. Üstünde fazla durmadım. Olduğu gibi kullanıyorum. Başka bir problem yok.

Evet Strafe'de düşüyor 800 TL civarına. Özellikle N11'de.
Evet, hala kullanıyorum ve memnunum. Sadece bazen toz mu kaçıyor bilemiyorum, klavyenin ledlerinin rengi sapıtabiliyor. Örneğin beyaz ışık yerine, pembe bir ışık veriyor. Vermesi gereken ışığı vermiyor kısacası. Üstünde fazla durmadım. Olduğu gibi kullanıyorum. Başka bir problem yok.
Corsair'e mail atarsan bu konuda, arada bir değil de örnek veriyorum günde bir kaç kez yapar vesaire, değişim yapabilirler. HS70 gönderdim Hollanda'ya, HS70 Pro gönderdiler.

Evet Strafe'de düşüyor 800 TL civarına. Özellikle N11'de.

Corsair'e mail atarsan bu konuda, arada bir değil de örnek veriyorum günde bir kaç kez yapar vesaire, değişim yapabilirler. HS70 gönderdim Hollanda'ya, HS70 Pro gönderdiler.
Evet hocam bunu Gameekstra satıcısı yapıyor, kendi sitelerinde 5 TL daha pahalı ama😁

Geri
Yukarı