Corsair K70 RGB MK.2 alınır mı?

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar mekanik klavye alacağım. Multimedya tuşlarının olması, dayanıklılık ve rahatlık benim için önemli. Bu klavye çok hoşuma gitti kullanan var mı önerir misiniz?

LUX Cherry MX Red modelini kullanıyorum. Benim için artısı multimedya tuşlarının olmasaydı ama bunun yanında gayet sağlam ve kullanımı çok rahat olduğu. 2 yıldır kullanıyorum neredeyse tuşlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, ilk elime geçtiğinde çift basma problemi yaşamıştım ürün değişimi yapıldı sorun çözüldü.

LUX Cherry MX Red modelini kullanıyorum. Benim için artısı multimedya tuşlarının olmasaydı ama bunun yanında gayet sağlam ve kullanımı çok rahat olduğu. 2 yıldır kullanıyorum neredeyse tuşlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, ilk elime geçtiğinde çift basma problemi yaşamıştım ürün değişimi yapıldı sorun çözüldü.
Sağ olun hocam, içime en sinen mekanik klavye şu an bu. Yüksek ihtimalle bunu alacağım.

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yanlış olmasın bende K70 kullanıyorum modeller farklı.
Anladım hocam. YouTube'da 3-4 tane inceleme izledim tüm inceleyenler öneriyorlar. Siz de benzer bir model kullanıyorsunuz ben de almayı düşünüyorum şu an. Teşekkürler tekrar.

Corsair K70, top level ürünlerden biridir. Üzerine k95, k100 felan çıksa da hala alıp uzun yıllar memnun kalıp kullanabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim. Fiyatları bilmiyorum ama eğer imkan dahilindeyse Apex Pro'yu daha rahat öneririm ama yoksa da K70 fazla fazla yeter.

Corsair K70, top level ürünlerden biridir. Üzerine k95, k100 felan çıksa da hala alıp uzun yıllar memnun kalıp kullanabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim. Fiyatları bilmiyorum ama eğer imkan dahilindeyse Apex Pro'yu daha rahat öneririm ama yoksa da K70 fazla fazla yeter.
Sağ ol hocam, yüksek ihtimalle başlıktaki modeli alacağım.

2.200 hocam QP'de.
Bütçe sorunun yoksa 800 daha koyup Apex 7 almanı öneririm rakipsiz bir klavye.

Geri
Yukarı