Elektronik Corsair K70 TKL Champion Series PBT / Optik 2.599,15 TL

Bilek desteği kullanmadığım için problem olacağını sanmıyorum. Gelince yazarım durumu.

Benimde uzun süredir takibimde olan bi klavyeydi, bende fiyatından dolayı çekimserdim açıkcası. Bir de optik switch, pbt olup tr layout olanını stokta bulamıyordum bir türlü. Bulduğum da 3.600 TL civarında oluyordu. 2600 e yakalayınca aldım direk, klavye gelince durumu konu altına eklerim.
Klavye elinize ulaştı mı ? Memnun musunuz ? Şuan blue switch kullanıyorum. Bunu almayı düşünüyorum ama optik switche alışamamaktan korkuyorum. Hiç kullanmadım. Bi' de o blue switchin verdiği hazzı vermemesinden şüpheciyim. Fakat klavyenin tasarımı gerçekten çok hoşuma gidiyor apex 9 tkl ile bunun arasında kaldım. Corsairin 150milyon basım garantisi falan var ama aktivasyon noktası ayarlanamıyor (1mm) sıkıntı çıkarır mı acaba onu bilemedim işte. 2500tl şuan 4saate bitecek indirim yazıyor sinerjide bir de sinerji iade konusunda sıkıntı çıkarıyor diye duydum.

Klavye elinize ulaştı mı ? Memnun musunuz ? Şuan blue switch kullanıyorum. Bunu almayı düşünüyorum ama optik switche alışamamaktan korkuyorum. Hiç kullanmadım. Bi' de o blue switchin verdiği hazzı vermemesinden şüpheciyim. Fakat klavyenin tasarımı gerçekten çok hoşuma gidiyor apex 9 tkl ile bunun arasında kaldım. Corsairin 150milyon basım garantisi falan var ama aktivasyon noktası ayarlanamıyor (1mm) sıkıntı çıkarır mı acaba onu bilemedim işte. 2500tl şuan 4saate bitecek indirim yazıyor sinerjide bir de sinerji iade konusunda sıkıntı çıkarıyor diye duydum.
Selam, klavyeyi yaklaşık bir haftadır aralıksız kullanıyorum. Uzun süredir beklediğim bi klavyeydi tüm ihtiyacımı gördü. Öncesinde red switch kullanıyordum bu switche alışmakta sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı