Corsair Sabre Pro Champion Series 329 TL

Şuan Amazonda 320 tl ye satlıyor almalı mıyım kararsız kaldım çok fazla profesyonelliğe kaçmıyorum bu fiyat skalasında daha iyi bir mouse var mıdır ki? Bir de önceki yorumlarda bir arkadaş msi gm11 modelini yazmış ama baktığımda sensörü çok iyi değil gibiydi o mouse ı kullanan var mı?

Şuan Amazonda 320 tl ye satlıyor almalı mıyım kararsız kaldım çok fazla profesyonelliğe kaçmıyorum bu fiyat skalasında daha iyi bir mouse var mıdır ki? Bir de önceki yorumlarda bir arkadaş msi gm11 modelini yazmış ama baktığımda sensörü çok iyi değil gibiydi o mouse ı kullanan var mı?
Al pişman olmazsın, Deathadder v2'yi bırakıp bunu kullanmaya başladım. O derece memnun etti ve bırakamadım. Mouse tak diye oturuyor eline ve sensör açısından, vuruş hissiyatı ve tuş basımı açısından gayet iyi. Aklın kalmasın kardeşim.

Al pişman olmazsın, Deathadder v2'yi bırakıp bunu kullanmaya başladım. O derece memnun etti ve bırakamadım. Mouse tak diye oturuyor eline ve sensör açısından, vuruş hissiyatı ve tuş basımı açısından gayet iyi. Aklın kalmasın kardeşim.
Sabre'yi al

Sabre'yi al
teşekkürler, peki rival 3e ne diyorsunuz? Biliyorum sensör vs kalitesi açısından aşşağıda ama yine de aklım kalmasın diye soruyorum

Teşekkürler, peki Rival 3E ne diyorsunuz? Biliyorum sensör vs kalitesi açısından aşağıda ama yine de aklım kalmasın diye soruyorum

Sabre ile karşılaştırdığında bir önemi yok bence. Dikkat edilmesi açısından söylüyorum "Bence" Sabre varken Rival 3'ü vs. düşünmem.

Sabre'yi al
Deathadder V2'den iyi mi? Öyleyse alacağım. Razerlarla çok arada kalmıştım özellikle optik switch'in basış hissiyatına kıyasla nasıl olduğunu merak ediyordum?

Havada kapı çok iyi mouse 2. sipariş verirdim param olsa.
Nasıl hala memnunmusun deneyimlerin neler bir sıkıntı çıkardı mı almayı düşünüyorum deneyimlerini yazabilirmisin

Ben geçtim. iCUE üzerinden güncellemesini yaptım. Bir sorun çıkmadı.

Sabre serisi ile Katar Pro/XT karşılaştırılamaz. Sabre çok önde. RGB ile arasında da ışık dışında bir fark yok. Aynı yapı mevcut.

Boyut kaldı. Ben üst düzey bir fare olarak önerdim.
Nasıl hala memnunmusun deneyimlerin neler bir sıkıntı çıkardığı mı almayı düşünüyorum deneyimlerini yazabilirmisin

Nasıl hala memnun musun deneyimlerin neler bir sıkıntı çıkardı mı almayı düşünüyorum deneyimlerini yazabilir misin?

Nasıl hala memnun musun deneyimlerin neler bir sıkıntı çıkardığı mı almayı düşünüyorum deneyimlerini yazabilir misin?

Hocam fareyi değiştireli çok oldu ama benimki keyfiydi deneyimlerim, farenin her şeyi çok iyi ele oturması vs kablosu ıslanınca bir tık kötü oluyor kordonu vs ilk hali gibi gelmiyor bir de skatezleri eriyor her farelerde olduğu gibi yedeği alınırsa çok iyi fare.

Yeni konular

Geri
Yukarı