Corsair Kasa Önerisi

331494

Hectopat
Merhaba arkadaşlar!

Sistemimde Corsair Cabride Spec Delta RGB kasasını kullanıyorum. Kasa hoşuma gidiyor ancak hava akışı daha iyi bir kasa satın almak istiyorum. Aklımda CoolerMaster TD500 Mesh vardı. Üst tarafa 360mm radyatör desteği olması beni cezbetmişti ama ben Corsair bir kasa almak istiyorum. Zira gerek kalitesi gerekse satış sonrası desteği olarak deneyimlerimle birlikte tartışmasız en iyi firma. Bu yüzden hava akışı iyi ve eğer mümkünse üst tarafa 360mm radyatör takabileceğim Corsair bir kasa önerisi istiyorum. 2000 lira bütçeye çıkabiliyorum. XPG Battlecruiser düşünebilirdim ama firmanın satış sonrası desteğinin nasıl olduğunu bilmediğimden şüpheyle yaklaşıyorum.

İlla Corsair diyorsun ama
Bu kasaya bakmanı öneririm. Ayrıca TD500'ün stüne 360mm radyotör desteği belli boyutlara var sanırım.

Merhaba arkadaşlar!

Sistemimde Corsair cabride Spec Delta RGB kasasını kullanıyorum. Kasa hoşuma gidiyor ancak hava akışı daha iyi bir kasa satın almak istiyorum. Aklımda Cooler Master TD500 mesh vardı. Üst tarafa 360mm radyatör desteği olması beni cezbetmişti ama ben Corsair bir kasa almak istiyorum. Zira gerek kalitesi gerekse satış sonrası desteği olarak deneyimlerimle birlikte tartışmasız en iyi firma. Bu yüzden hava akışı iyi ve eğer mümkünse üst tarafa 360mm radyatör takabileceğim Corsair bir kasa önerisi istiyorum. 2000 lira bütçeye çıkabiliyorum. XPG battlecruiser düşünebilirdim ama firmanın satış sonrası desteğinin nasıl olduğunu bilmediğimden şüpheyle yaklaşıyorum.

Ben battlecruiser kullanıyorum ve gayet memnunum. Mükemmel bir kasa. Sonuna kadar tavsiye ederim.

Hocam çok takılmayın satış sonrası desteğe. Hepsi az çok iyi sayılır. ASUS hariç. ASUS'dan uzak durun.

Benden hemen önce ASUS'tan uzak durun demen ilginç bir tesadüf olmuş :D.

Kasanın ön kapağını çıkartabilirsiniz. Onu çıkartınca sanırım mümkün olan en iyi hava akışlarından birine sahip oluyor kasa.

Geçen bu kasanın önü kapalı diye hava akışı az olur demiştim. Birisi olur mu öyle şey gayet iyi alıyor kullanmadan nereden biliyorsunuz demişti :D. Bazı şeylerin ne olduğunu anlamak için kullanmaya gerek yok sanırım önü tamamen mesh > önü yarım mesh> önü kapalı kasa :D. Yani ön kapağını çıkartmak yerine direk önü mesh almak daha iyi olacaktır. (Son cümlem yeni kasa almayı düşünen ve bunu alayım önünü çıkartayım diyecek arkadaşlar için.)

IMG_20201216_115013.jpg

Kasa böyle gözüküyor.
IMG_20201216_101315.jpg

Geri
Yukarı