Corsair kasa tavsiyesi

Bende o konuda emin olmadığım için yazmadım.
İnceleme burada bir izle istersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Silinen üye İncelemeyi izledim. Başka bir forumda birisi kullanmış. Sıcaklık problemi olmuş 4 adet fanla sıcaklık problemini gidermiş ancak kapaklar açık mı kapalı mı bir cevap alamadım. Kapaklar açık olucaksa zaten 550d almanın bir anlamı yok.

550d kullanan birisinin yorumlarını aynen paylaşıyorum;

Fanları taktıktan sonra hava sirkülasyonu olması için ön ve üstteki filtreleri çıkarmak zorunda kaldık.

Kasada herhangi bir koku falan yoktu, sadece toz filtrelerinin olduğu kısımdaki kapaklar kapalıyken kasa içi epey sıcak oluyordu.

i7 4770k , Noctua u14s ile 80 dereceleri görürken 55-60 derece seviyesine
galaxy hof 780 85 derecelerden 70 dereceye kadar düşmüştü sıcaklık anlamında. Hele ki biz kasayı düzenlediğimizde sonbahardı ekim yada kasım ayı gibi yazın bu fark çok daha fazla belli eder kendisini.

Açıkcası 550d bu sıcaklık değerleriyle beni kuşkulandırdı. 750d 'yi düşünmek gerekirse cooler master storm sniper ile kıyasladığımda yan kapak ve ön taraf tamamen kapalı, üst taraf açık.

Şuan 350d'yi araştırıyorum. Hyper 212 evo sığar mı? Resmi sitelerindeki rakam doğruysa arada sadece 1mm fark kalıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı