Corsair Katar Pro nasıldır?

Bütçe
165
Merhaba ben Valorant ve Minecraft için alacağım fareyi Valorant'ta iyi bir performans verir mi sensörlerini çok hassas demişlerdi fareyi kaldırınca imleç de hareket ediyor gibi sizce nasıl?
imleç az olarak haraket ediyor
ben valorant oynamıyorum ama csgo oynuyorum çok memnunum

Minecraft'ta çok hızlı basınca 10 cps gördüm

Merhaba ben Valorant ve Minecraft için alacağım fareyi Valorant'ta iyi bir performans verir mi sensörlerini çok hassas demişlerdi fareyi kaldırınca imleç de hareket ediyor gibi sizce nasıl?
Hocam valorant için gözün kapalı al derim çok çok çok güzel bir mouse tam ona uygun ancak minecraft hiç oynamadım bilmiyorum minecraft performansını

Kusura bakmayın geç girdim ben Valorant oynuyorum zaten Valorant'ta hiçbir sorun göremedim. Evet sensörü kaldırınca da algılıyor ama benim için bir sorun olmadı. Yani bir tık daha fazla kaldırırsanız olur biter. O kadar sorun yaratabilecek bir şey olmadığını düşünüyorum. Minecraft için drag Click falan yapılabiliyor tek bunu söyleyebilirim pek bir bilgim yok.

HP Omen 600 Steelseries 1KF75AA Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe yalan söylemiş olmak istemem bu Mouse'un sensörü daha iyi. Ben Katar Pro'yu alırken HP Omen 600 pahalıydı o yüzden Katar Pro tercih etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı