Corsair Katar Pro nereden alınabilir?

tothelost

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, aslında oyun oynamıyorum pek, yazları 1 ay Witcher serisini oynuyorum sadece, oyun klavyem de yok MK120 setiyle oynayacağım bu yaz hatta ancak kaliteli bir mouse çok gerek olmasa da ararken bu ürünü Amazon'da 158 liraya indirimde yakaladım, 11 lira da hediye bakiyemde duruyordu ne zamandır 147 liraya denk gelmiş gibi oldu. Tasarımı sade, elim küçük olduğu için elime de çok uygun ancak kafamda bazı soru işaretleri var. Öncelikle bu ürünün kablolu modelini Amazon'un US ve UK sayfalarında bulamadım hatta Corsair'in orijinal sayfasında da yok. Ben genelde elektronikte Amazon yorumlarını okuyarak alırım ancak diğer ülkelerde sadece Wireless modeli satışa çıkmış gibi görünüyor. Bu konuda soru sormak istedim. Ek olarak da mouse FPS ve MOBA oyunlarına özel mouse olarak geçiyor ancak ben ne FPS ne de MOBA oynuyorum, Witcher serisini oynamak için fazla mı lüks olur anlamadım pek, hele de yanında düz K120 klavyesi olacakken. Birkaç gün önce G300s sipariş edip sonra iptal etmiştim çok kişi kronik problem yaşadığı için, mouse alayım mı almayayım mı diye düşünürken hem dizaynı, hem boyutu, hem de sadeliğiyle bayağı hoşuma gitti katar Pro ancak kablolu modelini uluslararası Amazon sitelerinde ve hatta Corsair'in kendi sitesinde de göremeyince meraka düştüm doğrusu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı