Çözüldü Corsair Katar Pro sisteme bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EvrenX

Hectopat
Elimde Corsair Katar Pro var kablosuz bir fare. Fareyi açınca beyaz ışık yanıp sönüyor yani bağlantı hatası veriyor bağlanmıyor. Çözümünü bilen varsa lütfen yazsın

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Elimde Corsair Katar Pro var kablosuz bir fare. Fareyi açınca beyaz ışık yanıp sönüyor yani bağlantı hatası veriyor bağlanmıyor. Çözümünü bilen varsa lütfen yazsın

@EvrenX reis eğer yeni mouse geçmediysen resimde işaretli yere basıp, fareyi kapatıp DPI tuşunu basılı tutarken açman lazım.
Selam arkadaşlar hala yapamayan var ise Corsair'in sitesinde indirme kısmına Katar Pro aratın çıkan eski sürücüyü indirin temiz kurulum yapın. iCUE 4'te sıkıntı var aynı şekilde en son sürüme güncelleyince mouse Wireless çalışmaz hale geldi her yolu denedim olmadı en son iCUE 3 eski sürümü yüklediğimde pair moduyla bağlandım. Tekrar iCUE 4'e yükselteyim dedim ve sorunu anladım, iCUE 4 yüklediğimde problem olmuyor ama mouse Firmware güncellemesi yaptığı anda tekrar kesiliyor.

Aynı sorunu şu anda yaşamaktayım ancak bluetooth modunda kullanabiliyorum. Sorunu çözebildiğim zaman burayı editlerim.

Aynı sorunu şu anda yaşamaktayım ancak bluetooth modunda kullanabiliyorum. Sorunu çözebildiğim zaman burayı editlerim.
1686322975757.png

icue 3.38.88 yazılımı kurdum ve ardından yine bağlanmadı fakat device settings kısmından Mouse ve dongle fw güncellemesi yaptım ardından Initiate butonundan pairing işlemini başlattım ve mouse bağlandı. Sorun yaşayan arkadaşlar bu şekilde bağlayabilirler.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1813903

icue 3.38.88 yazılımı kurdum ve ardından yine bağlanmadı fakat device settings kısmından Mouse ve dongle fw güncellemesi yaptım ardından Initiate butonundan pairing işlemini başlattım ve mouse bağlandı. Sorun yaşayan arkadaşlar bu şekilde bağlayabilirler.
Çok teşekkür ederim benimde sorunumu bu dediğin çözdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı