Corsair Katar Pro vs Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Viper Mini vs Logitech G 203 Lightsync

Ben corsair katar pro kullanıyorum. Alalı baya oldu. (2021 ocakta almışım) Öncelikle G203 almamanı tavsiye ederim. Karşılaşmaya yazdığın diğer 2 marka model hakkında bilgim yok. Katar pro konusunda almadan önce çekincelerim vardı. Ele oturuş vb. sıkıntı olur sanıyordum fakat alıştım küçük bir mouse. Yazılımı var kullanışlı lakin tuş sayısı sınırlı olsa da iş görüyor. Scroll tuşu gırç gırç çok ses çıkarıyor o hala düzelmedi. Scroll tuşu aydınlatması var istediğin renkte ayarlayabiliyorsun. Ben alırken asıl önem verdiğim olay sensor idi. Pixart PMW3391 sensor varmış diğer araştırdıklarıma göre daha iyi olduğunu düşündüğümden bu marka modeli almıştım.

Razer Viper Mini ve Razer goliathus büyük boy mouse pad aldım. Şu anda gayet memnunum.

Öncelikle hayırlı olsun. Ele oturuşu olsun, oyunlarda kullanımı vs. memnun musunuz? Bende bu fareler arasında kaldım. Viper Mini veya DeathAdder V2 Mini düşünüyorum elim 18cm küçük gelebilir diye düşündüm.

Öncelikle hayırlı olsun. Ele oturuşu olsun, oyunlarda kullanımı vs. memnun musunuz? Bende bu fareler arasında kaldım. Viper Mini veya DeathAdder V2 Mini düşünüyorum elim 18cm küçük gelebilir diye düşündüm.
18cm'ye v2 mini sakın alma. Tutuşun Claw grip ise Viper Mini alınabilir diğer gripler için alınmaz o ele.

Geri
Yukarı