Corsair Katar Pro Wireless 235 lira

Pil bitme işi üzer bunun yoksa güzel. Şarj edilebilir olsa keşke

Bir de aşağıda bir şey dikkatimi çekti(bu ürün için değil) memleketin fiyat dengesi gerçekten on numara ne diyeyim :D

Dosya Ekleri

• 1621725031506.png
    1621725031506.png
    29,7 KB · Görüntüleme: 58
Bana kalırsa artık isteğe bağlı değil. Lightweight mice furyası başladı gidiyor bile.

Sensör bakımından. Ayrıca Katar Pro'yu ve diğer miceları denemediğiniz sürece böyle düşünmeye devam edersiniz, o yüzden dil dökmeye gerek yok.
Gayet isteğe bağlıdır, hafif mouse furyasının olması onu isteğe bağlı olmayan bir şey yapmaz.

Hero sensörü piyasadaki en iyilerden, alt sınır olmayacak kadar iyi ve bir sensörün bu kadar iyi olmasına gerek yok. 3325 sıkıntı yaratmaz.

İngilizce terimleri çok seviyorsunuz sanırım. Lightweight, mice vs. :D

Son düzenleme:
Gayet isteğe bağlıdır, hafif mouse furyasının olması onu isteğe bağlı olmayan bir şey yapmaz.

Hero sensörü piyasadaki en iyilerden, alt sınır olmayacak kadar iyi ve bir sensörün bu kadar iyi olmasına gerek yok. 3325 sıkıntı yaratmaz.

İngilizce terimleri çok seviyorsunuz sanırım. Lightweight, mice vs. :D
Yabancı forumlarda ve kaynaklarda araştırma yaptığım için ağzıma dolanıyor, normal.
Katar Pro FPS ergonomisiyle üretilmeye çalışılmış bir mice olduğu için ben de ona göre değerlendiriyorum. FPS oyunlarında ne kadar az eylemsizlik o kadar fazla tutarlı bir aim demektir. Bunun isteğe bağlı olacağını sanmıyorum, FPS oyuncularının hepsi tutarlı(accurate) bir aim ister. Az eylemsizlik daha düşük ağırlıklarla mümkün olduğu için de lightweight micelar daha iyi. Ha MOBA oynayan adamsındır veya ofiste kullanacaksındır, ağır mice tercih edebilirsin.

Ayrıca 3325 sensör Mercury'nin çok daha altlarında ve sadece 20g'ye kadar ivme destekliyor. Low sens oynayan arkadaşlar için önemli, flick atması gereken zamanlarda sensörün hareketi algılamaması ve adamı vuramaması pek iyi olmaz sanırsam.

235 TL de indirimli fiyat değil bu arada, sadece satıcı ucuza satıyor ve bu piyasada 235TL'ye değmez.
İkinci elde tertemiz kullanılmış, 1.5-2 yıl garantili üst seviye micelar var. Özellikle Viper, Basilisk ve Rog serileri.

Geri
Yukarı