Corsair Katar Pro XT'nin PMW-3391 sensörü nasıl?

Bende FPS oyunları oynuyorum ve şahsen o kadar parayı verip sorunlu bir fareyi almak istemem ranked maçta en küçük hata kaybetmene yol açıyor.
Sorunlu değil. Yaşayanda pek bir görmedim. Fareyi havaya kaldırdığım zaman algılamıyor. Yazılım üzerinden LOD mesafesini ayarlayabiliyorsun.

Sorunlu değil. Yaşayanda pek bir görmedim. Fareyi havaya kaldırdığım zaman algılamıyor. Yazılım üzerinden LOD mesafesini ayarlayabiliyorsun.
Genede düzelmiyor bazıları farenin sensörüne siyah band koyarak sorunu çözmek istemişler ama tam olarak işe yaramıyor bazen sorun gene ortaya çıkabiliyor.

Genede düzelmiyor bazıları farenin sensörüne siyah band koyarak sorunu çözmek istemişler ama tam olarak işe yaramıyor bazen sorun gene ortaya çıkabiliyor.
LOD sorunu sadece çok az bir mesafede var. Yani direkt kaldırdığında algılamaya devam etmiyor. Yüzey ile sensör arasında 5-6 mm falan mesafe olunca algılıyor.
1618265129906.png

Buradan ayarlanabiliyor mesela.

Lod sorunu sadece çok az bir mesafede var. Yani direkt kaldırdığında algılamaya devam etmiyor. Yüzey ile sensör arasında 5-6 mm falan mesafe olunca algılıyor.
Eki Görüntüle 971705
Buradan ayarlanabiliyor mesela.

Bu ayar ICUE'de mi hocam? Ben böyle bir ayara rastlamadım. Ciddi anlamda lod sorunu yaşıyorum fareyi kullanırken...ayrıca yazılım güncellemesi yaparken sorun çıkarıyor ve Firmware Update yapmıyor...

Geri
Yukarı