Corsair ML 140 Pro fan LED'leri çalışmıyor

Ro0kie

Hectopat
Daha fazla  
3 adet ML 140 Pro fanın bağlantılarını yaptım fakat daha önceden yanıyordu. Şimdi iCUE yazılımının yeni versiyonunu indirim hiçbiri yanmamaya başladı.

Donanım:

TUF B550 Plus anakart.
R5 3600X.
ASUS ROG 6700 XT.
Corsair Vengeance 3000 MHz 8 GB X2 RAM.
Gigabyte 750W Gold 80+ PSU.
Toplam işlemci, kasa ve Corsair'in 3 fanı dahil olmak üzere 6 RGB fan 2 işlemci fanı mevcut.

Anakart üzerinden denediniz mi? Asus için Aura Sync yazılımı da var.

Denedim fakat bir çözüm olmadı. Farklı bir bilgisayarda ve farklı RGB HUB ile de deneme fırsatım oldu fakat gene çalışmadı. Garantiye gönderdim, çözüm olarak bir şey sunulmadı fan elim de kaldı yani anlayacağınız normal şartlarda direkt yenisini gönderiyorlarmış fakat bende süreci aldığım firmaya yıktılar. Onlar da garanti firmasının ürünü bize göndermesi gerekiyor vs. vs. birçok süreç geçti canları sağolsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim fakat bir çözüm olmadı. Farklı bir bilgisayarda ve farklı RGB HUB ile de deneme fırsatım oldu fakat gene çalışmadı. Garantiye gönderdim, çözüm olarak bir şey sunulmadı fan elim de kaldı yani anlayacağınız normal şartlarda direkt yenisini gönderiyorlarmış fakat bende süreci aldığım firmaya yıktılar. Onlar da garanti firmasının ürünü bize göndermesi gerekiyor vs. vs. birçok süreç geçti canları sağolsun. :)
Anladığım kadarıyla servis raporu istiyorlar. Beklemek gerekiyor.

Geri
Yukarı