Corsair MP510 480 GB CrystalDiskMark Sonuçları

Hayır SATA'ya takmış olamazlar çünkü SATA en fazla yaklaşık 600MB okuyup yazabiliyor. Format at düzeleceğini düşünüyorsan. Bedava değil mi nasıl olsa?
Güzel o zaman bu seçeneği de eledik. Format olmazsa tek çare garanti o zaman. Pff şimdi 20 gün kim onu bekleyecek. Güzel bir pc aldık dedik hevesimiz kursağımızda kaldı.

Takılma sırasında SSD'yi takip edebilirsin.
@Finisterre hiçbir değişiklik yapmadan sabah uyandım bir testte şimdi yapayım dedim. dün 600 gösterirken şimdi de 1174 gösteriyor. ne alaka acaba?

ssd yeni.png

Normal hızına hala yakın değil. En az 2000MB yazması gerekiyor. Biliyorum garantiye yollamak zor geliyor ama yollamanız çok daha iyi. Ama yok ben 1100MB yazma ile idare ederim dersen garantiye yollama 🙂

Normal hızına hala yakın değil. En az 2000MB yazması gerekiyor. Biliyorum garantiye yollamak zor geliyor ama yollamanız çok daha iyi. Ama yok ben 1100MB yazma ile idare ederim dersen garantiye yollama 🙂
An itibariyle teyit ettim. Güç modundan Nihai performansa alınca 600 oluyor, Dengeli performansa alınca 1200 oluyor. Bence sorun tamamen bilgisayar ayarlarında. Dün Riot'a ticket attım, birkaç ayar yaptırdılar ondan beridir pc kıçını toplayamadı.

Okuma hızı düşük SSD çözümü nedir? - Technopat Sosyal Bu konudaki arkadaşlarda 600'ün bile sorun edilecek bir problem olmadığını söylemiş. Benimle aynı sorunu yaşayan 2 kişi de formatla düzeldiğini söylemiş. Her yolu deneyeceğim bakalım.

Geri
Yukarı