Corsair MP600 PRO ve MP600 CORE SSD İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Corsair-MP600-PRO-ve-MP600-CORE-SSD.jpg

MP600 PRO başta, Corsair üç farklı model PCI Express 4.0 M.2 SSD üretti. Yeni nesil ve çok hızlı olan bu depolama cihazları MP600 CORE, MP 600 PRO ve MP600 Hydro X. Biz CORE ve PRO SSD’lerin hızını, ömrünü, teknolojilerini bu video incelememizde özetledik… 00:00 – Corsair MP600 Serisi SSD’ler 00:21 – MP600 Hydro X Edition: […]

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devamı: Corsair MP600 PRO ve MP600 CORE SSD İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Son düzenleme:
Ya SSD son teknoloji, Corsair'ın sitesinde indirme bağlantısı arıyorum, sayfa eski, arada 404 var bazı bağlantılarda. Eski sürüm mü indirdim diyorum? Yok. Güncel SSD desteği içinde, yani altı güncelleniyor ama üstü Win 98 nostaljisi hala.

SSD'ye bakıyorum, MP600 PRO performansta Samsung 980 PRO rakibi, hatta şaşırtıcı derecede paralel performans veriyor pek çok konuda. 970 EVO Plus ile karşılaştırıyorum, cidden fark bariz. Şu yazılımı bir güncelleyin artık :D

Ya SSD son teknoloji, Corsair'ın sitesinde indirme bağlantısı arıyorum, sayfa eski, arada 404 var bazı bağlantılarda. Eski sürüm mü indirdim diyorum? Yok. Güncel SSD desteği içinde, yani altı güncelleniyor ama üstü Win 98 nostaljisi hala.

SSD'ye bakıyorum, MP600 PRO performansta Samsung 980 Pro rakibi, hatta şaşırtıcı derecede paralel performans veriyor pek çok konuda. 970 EVO Plus ile karşılaştırıyorum, cidden fark bariz. Şu yazılımı bir güncelleyin artık :D

Hocam SilverStone PF360 inceler misiniz?

Videoyu daha izlemedim. Ölüm testi yapacak mısınzı?
Klasik yorum.
Eki Görüntüle 910729
Şu an için ölüm testi yok bu modellerde, örnek sayısı az incelemeye gelen. ModArt inceleyecekti aslında ama çok yoğundu, konuştuk biz ödünç alıp inceledik. Şimdi iade ettik. Aslında Levon'a Hydro X modeli de gitse, sıvı soğutmalı sistemde çok güzel olur.

Yazılım güncellenmiyor bile sanırım artık. O kadar ki ilgili blog sayfası artık fosilleşmiş, linklerin hepsi patlamış. Corsair ne SSD yapabiliyor, ne de yazılım. Uzun vadede memnun olan var mı yahu?

SSD güzel ama bence 980 Pro rakibi olamaz. Hem yazılım hem de marka olarak Samsung daha köklü bence. Bu arada eskileri anmak iyidir demiş Corsair.

Yeni konular

Geri
Yukarı