Corsair PSU vs Cooler Master PSU

YunusEmre3380

Femtopat
Sa. 600 TL butcem var. 600W80+ PSU almam lazım. Benım aklımda 2 tane var. Sızce hangısını almalıyım ya da sızın bıldıgınız PSU var mı biri Corsair biri Cooler Master.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sa. 600 TL butcem var. 600W80+ PSU almam lazım. Benım aklımda 2 tane var. Sızce hangısını almalıyım ya da sızın bıldıgınız PSU var mı biri Corsair biri Cooler Master.

Öncelikle Aleykümselam, ikisi de kaliteli ancak Vatan'dan almanızı önermem. Çok pahalı.

Corsair.

Arkadaşlar neden herkes Corsair öneriyor? Yanlış anlamayın merak ettiğim için soruyorum.

MWE hem daha üst seviye bir ürün hem de daha fazla güç veriyor. Hem de daha ucuz. Neden Corsair onu sormak istedim.

Corsair PSU dendiği zaman akla gelen ilk markadır.
Bence 1 numaradır kalite konusunda.

Corsair PSU dendiği zaman akla gelen ilk markadır.
Bu genel bir açıklama değil. Sizin aklınıza Corsair geliyorsa size bir şey diyemem. Oysa ki PSU denilince benim aklıma ilk Seasonic geliyor. Corsair PSU üreticisi değil. Genel olarak birçok bileşeni bulunuyor ekipmanları da dahil. Neden Corsair önerdiğinizi açıklayabilir misiniz acaba?

Belki senin için bir numara benim için değil. Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam Cooler Master tek modelde iyi diye Corsair kötü olmaz bence.
Ben Corsair markasını kaliteli ve iyi buluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı