Corsair PSU vs Cooler Master PSU

Vanguard'dan bahsediyorsunuz galiba? Vanguard'da RMden iyi değil.
Vanguard değil. O serinin RM ile karşılaştırılması hata olur zaten. G ile mi ne başlıyordu tam hatırlamıyorum. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi "dünyanın en iyi psu markası, dünyanın en iyi 3 psu üreticisi" böyle bir şey yok. Her markanın iyi iş çıkardığı modelleri vardır. Hepsini karşılaştırıp bir markaya "en iyi" demek saçmalık olur.

Gerçekten burada ne tartışılıyor anlamadım. Kendi ürününüzü mü övüyorsunuz, Corsair vs Cooler Master bize mi kaldı onu hiç kestiremedim. Arkadaş 2 tane ürün sormuş, hangisi daha iyi fiyatla daha iyi performans veriyorsa o önerilecek tabii ki. Burada direk Corsair demenin bir anlamı yok, Cooler Master fiyatıyla da performansıyla da diğer ürüne kıyasla biraz daha iyi şeyler koyabiliyor ortaya.

Ama markanın iyi ürünü vardır kötü ürünü vardır orası ayrı konu, ikisi de iyi üreticiler lakin zamanında yanlış ürünleri oldu. RM serisi değil ama RMx serisi iyi bir seri. Öte yandan Cooler Master'ın da tepe seviyede güç kaynakları mevcut.

Gerçekten burada ne tartışılıyor anlamadım. Kendi ürününüzü mü övüyorsunuz, Corsair vs Cooler Master bize mi kaldı onu hiç kestiremedim. Arkadaş 2 tane ürün sormuş, hangisi daha iyi fiyatla daha iyi performans veriyorsa o önerilecek tabii ki. Burada direk Corsair demenin bir anlamı yok, Cooler Master fiyatıyla da performansıyla da diğer ürüne kıyasla biraz daha iyi şeyler koyabiliyor ortaya.

Ama markanın iyi ürünü vardır kötü ürünü vardır orası ayrı konu, ikisi de iyi üreticiler ama zamanında yanlış ürünleri oldu. RM serisi değil ama RMX serisi iyi bir seri. Öte yandan Cooler Master'ın da tepe seviyede güç kaynakları mevcut.

Hocam neye dayanarak RM serisi iyi değil dediniz? Corsair RM850 80+Gold kullanıyorum son derece memnunum sıkıntısını görmedim?

Tamam o zaman. Ben MWE öneririm. Sebeplerini yukarıda belirttim. Corsair önermememin sebebi o modelin 570 TL'yi hak etmemesi. Dediğim gibi birkaç ay önce 200 TL daha ucuza aldım o ürünü. O fiyata VS550 alınmasını mantıklı bulmuyorum.

Bunu da buraya bırakıyorum ;

Screenshot_2.jpg

Hocam neye dayanarak RM serisi iyi değil dediniz?

RM serisinde de yine etikete göre değişme durumu var. RMx'e göre güncel olmayan bir seri ama 2019 üretimleri de var. O sebeple her zaman güncel olmama durumu yok. Onlardan birini kullanıyorsanız sorun yok, ama bazı RM'lerde RMx'e göre malzeme kalitesi düşük.

Ama burada ise ikisinin de iyi olduğu söyleniyor, belli ki yeni RM serisinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kast etmek istediğim diğer RM serisi. Etiketinin rengini bilmiyorum ama etikete ek olarak 2019 olarak diye geçiyor iyi olan RM serisi.

RM serisinde de yine etikete göre değişme durumu var. RMx'e göre güncel olmayan bir seri ama 2019 üretimleri de var. O sebeple her zaman güncel olmama durumu yok. Onlardan birini kullanıyorsanız sorun yok, ama bazı Rm'lerde RMx'e göre malzeme kalitesi düşük.

Ama burada ise ikisinin de iyi olduğu söyleniyor, belli ki yeni RM serisinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kast etmek istediğim diğer RM serisi. Etiketinin rengini bilmiyorum ama etikete ek olarak 2019 olarak diye geçiyor iyi olan RM serisi.

Anladım hocam. Bencede bütçenize göre Cooler Master alın.

Geri
Yukarı