Corsair RM750 750W 80+ Gold PSU nasıldır?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
  • AMD R5 3600.
  • MSI B450 GAMING Plus Max.
  • MSI Gaming X RX 5700 XT.
  • 2 adet SSD ve 1 adet HDD.
Arkadaşlar yukarıdaki sistemim için 750W, Gold sertifikalı ve mümkünse modüler bir PSU arıyorum. PSU'lardan çok anlamam ancak araştırmalarıma göre Corsair RM750 tavsiye edilen bir PSU. Bütçem 1000-1200 lira. Sizce bu fiyata bu PSU alınır mı veya başka önerebileceğiniz bir marka-model var mı? Şu anki PSU'mu hem Coil Whine sorunundan dolayı hem de eskidiği için değiştireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence o kadar para vermenize gerek yok. High Power gayet kaliteli bir marka. Tek eksisi modüler değil.

Sertifika mutlaka Gold olsun isterseniz başka modeli de var.

Bence o kadar para vermenize gerek yok. High Power gayet kaliteli bir marka. Tek eksisi modüler değil.

Sertifika mutlaka Gold olsun isterseniz başka modeli de var.

Hocam kasam zaten küçük olduğu için birde fiyat olarak bu kadar çıktıktan sonra modüler olmasını istedim.

Bazı PSU'ların da kronik olarak CW olabiliyor, onun dışında iyi.

VS650 kullanıyorum şu anda ve evet kronik olarak CW'lı. RM serisi için detaylı bir araştırmaya girişmedim ancak böyle bir şikayete rastlamadım.

Hocam PSU konusundan çok anlamadığım için bilindik markalara yöneleyim dedim ama araştıracağım teşekkür ederim.

Ben daha bu sabah vatandan gidip Thermaltake Toughpower GF1 750W 80+ Gold satın aldım. Full modüler. Bir kullanıcı RM750 fiyatına satılıyor fakat RM750X rakibi yazmıştı. GF1 öneririm.

Geri
Yukarı