Corsair RM750W vs SilverStone strider 750W

750w Modüler Güç Kaynağı

• Oy verenlerin toplamı
    12

NeverGive Up

Hectopat
Merhaba, Power Supply almak istiyorum. Bütçem 950 lira bana bu iki PSU arasında hangisini tavsiye edersiniz? Modüler olmasını istiyorum iki üründe tam modüler Corsair piyasa fiyatı 1000 lira, SilverStone fiyatı 798 lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben corsair kullanıyorum. Cx750m almıştım 5 günde patladı power supply. Ücret iadesi gerçekleştirdiler. RM750 aldım. Gayet başarılı bir ürün gibi duruyor. Herhangi bir sorun yaşamadım. RM serisini tavsiye ederim. Yanında bir de akım korumalı priz alırsan garantiye almış olursun.

1000 liraya almak sence mantıklı mı?
SilverStone'nun fiyatının uygun olmasının nedeni(model bazında) uzun süredir piyasada olması ve stokları çok önceden gelmiş olmasıdır. Muhtemelen satılan ürünlerin büyük kısmı 2-3 yıl önce stoklara gelmiştir.

Haliyle arada bulunan farka değer. RM serisi yukarıda dediğim gibi güncel bir ürün. Kesinlikle değer.

SilverStone'nun fiyatının uygun olmasının nedeni(model bazında) uzun süredir piyasada olması ve stokları çok önceden gelmiş olmasıdır. Muhtemelen satılan ürünlerin büyük kısmı 2-3 yıl önce stoklara gelmiştir.

Haliyle arada bulunan farka değer. RM serisi yukarıda dediğim gibi güncel bir ürün. Kesinlikle değer.

Güzel ve ferahlatıcı cevap 😎

Geri
Yukarı