Corsair RM850 80+ Gold 850 watt Full modüler güç kaynağı alınır mı?

Evet, kullanabilirsiniz. Ekran kartının kutusunun içinden 12HVPWR dönüştürücüsü çıkar.

@LaMorte NVIDIA'nın koyduğu kablo mu hocam kalitesiz filan diyorlardı yanma olayı var diyorlardı 4000 serisi kartlara param yeterse alacağım yine aklımda 3080 Ti var şu an sıfır EVGA'nın var 25k diyorlar.

@LaMorte NVIDIA'nın koyduğu kablo mu hocam kalitesiz filan diyorlardı yanma olayı var diyorlardı 4000 serisi kartlara param yeterse alacağım yine aklımda 3080 Ti var şu an sıfır EVGA'nın var 25k diyorlar.
Tüm kabloları sıkıca bağladığınızda sıkıntı olmaz.

Sıfır 3080 ti veya 3090 almak bence mantıksız, onu yerine 2.el 3080ti veya 4070 alın.

@LaMorte ikinci el ekran kartlarında mining muhabbeti benim canımı sıktı biraz o yüzden uzak kaldım ASUS ROG STRIX 3080 Ti bulabilir miyiz hocam ikinci elde.
2.eldeki 3080Ti ve 3090'ların %75'i mining kartı. Alırken en temiz bakılmışını ve işlem görmemişini aldığınız sürece sıkıntı olmaz. Aldıktan sonra da termal ped ve macun değiştirirsiniz, onu sıkıntı olmadan kullanırsınız.
Ben miningden çıkma MSI Gaming X 3090 aldım. Kart kirliydi biraz ama her şey olması gerektiği gibi çalışıyor, alırken içimin rahat etmesi için VRAM'inden BIOS'una test ettim. PCB temizdi, bandrolleri yerindeydi ama sadece sigara kokusu vardı. Biraz temizledikten sonra o da geçti zaten. Yani alırken testini kontrolünü yapın, sonrasında sıkıntı yaşamazsınız.

Ayrıca ASUS ekran kartı almanızı önermem, soğutması vs. iyi ancak coilwhine problemi var, en azından 3090 için öyle. Onun yerine EVGA FTW3 ya da MSI Gaming veya Suprim kartlar daha iyi olur. (MSI alırsanız fan rulmanlarını yağlamanız lazım)

Ek: @KRYPTON1X Hocam 5000X kasada kaç tane fana sahipsiniz acaba?

@LaMorte o zamanlar ASUS ROG STRIX 3080 Ti sıfır almıstım sıfır coil whine ılerleyen zamanlarda çıkmıstı.

@LaMorte 5000X kasa için önde 3 tane fan var bir de egzoz fanı var normalde 10 fan takılabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı