Corsair RM850X kablo montajı

M.Han

Kilopat
Daha fazla  
Elimde Corsair RM850X bağlantıları nasıl olur?
Anakart güç kablosunu, 8+8 pin ekran kartı güç kablosunu, SATA elektrik güç kablosunu nereye takacağım?
Bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar? Ürün yurt dışı olunca kullanma kılavuzuna baktım ama yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.

-cp-9020156-eu-gallery-rm850x-wht-04.jpg
-cp-9020156-eu-gallery-rm850x-wht-07.jpg
-cp-9020156-eu-gallery-rm850x-wht-03.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakart 24 pin güç kablosu en alt sağdaki 24 PIN ATX yazan yere takacaksınız, işlemci 8 pin güç kablosunu en üstteki sağda 4+4 CPU yazan yere , Ekran kartı için işlemci için takılan yerin solunda bulunan 6+2 PCIe yazan yere, geri kalan sata kabloları içinde en üst sol + komple orta sıra + 24 pin atx kablosunun sağında kalan 2 girişi kullanın. Ben bu şekilde biliyorum yinede aynı modeli kullanan daha bilgili biri yazarsa iyi olur. Zaten sorduğunuz bütün bağlantılar altta yazıyor.
Anakart 24 pin güç kablosu en alt sağdaki 24 PIN ATX yazan yere takacaksınız, işlemci 8 pin güç kablosunu en üstteki sağda 4+4 CPU yazan yere , Ekran kartı için işlemci için takılan yerin solunda bulunan 6+2 PCIe yazan yere, geri kalan sata kabloları içinde en üst sol + komple orta sıra + 24 pin atx kablosunun sağında kalan 2 girişi kullanın. Ben bu şekilde biliyorum yinede aynı modeli kullanan daha bilgili biri yazarsa iyi olur. Zaten sorduğunuz bütün bağlantılar altta yazıyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı