Corsair Sabre Pro scroll takılıyor

Mithranlia

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba, çok memnun olduğum Corsair farem son zamanlarda scroll sorunu ile aşırı canıımı sıkıyor. Akıcı değil sürekli algılamama sorunu var genelde kullandığım bir yer de değil, uzun süreler kullanmadım 1 yıldır var 1 ay kullanmışımdır neredeyse, bu takılmaları nasıl çözebilirim? Bazen algılamıyor bazen algılıyor bazen sürekli algılamıyor tozla alakalıdır diye üfledim sonuç yok, driver sorunudur diye sildim tekrar yükledim sonuç yok.

Tekerleğin boşluğuna pipet sokup üflemeyi deneyin. Son çare ayrıntılı temizlik, bunları denedikten sonra da düzelmiyorsa yapacak bir şey yok. Piyasadaki çoğu farede var bu sorun.

Tekerleğin boşluğuna pipet sokup üflemeyi deneyin. Son çare ayrıntılı temizlik, bunları denedikten sonra da düzelmiyorsa yapacak bir şey yok. Piyasadaki çoğu farede var bu sorun.
Bende Gladius III Wireless var. Algılama sorunu yok ama kendime doğru çevirirken garip bir ses çıkarıyor. Diğer tarafa çevirirken öyle olmuyor. Bunda da mı aynı sorun vardır? IPA (İzopropil alkol) ile temizlesem mi?

Bende Gladius III Wireless var. Algılama sorunu yok ama kendime doğru çevirirken garip bir ses çıkarıyor. Diğer tarafa çevirirken öyle olmuyor. Bunda da mı aynı sorun vardır? IPA (İzopropil alkol) ile temizlesem mi?
Mümkünse sağ veya sol tarafından biraz yağlamayı deneyin.

Yok hocam olmadı, garanti değişim sunar mı acaba? Uğraşmalı mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı