Xbox Game Pass en ucuza nereden alınır?

sametege1905

Centipat
Daha fazla  
En ucuza Xbox Game Pass nereden alabilirim? Kod olarak arıyorum. Bazıları başka ülkeler için satıyorlar, yeni hesap açıp Singapur vb. ülkeler seçtirip öyle de satanlar var, onlar da olur. Paylaşımlı hesap falan aramıyorum. Kendi hesabıma veya kendim açacağım hesaba istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 5,90 gözüküyor hala bilmiyorum daha önce almadığım bir hesapla baktım ilk ay 5,90 diğer aylar 159 TL yazıyor. Bug olabilir.
Hocalarım bendede öyle gözüküyor, Herhalde bu bir kampanya ilk defa alacaklar için olabilir. Haberiniz olsun.

Yanlış bilgi için kusura bakmayın. Katıl diyince 159tl olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
Ben bu linkten kod aldım ilk ayım şu anda bir sıkıntı yaşamadım. Yeni hesap istemiyor halihazırda game pass aboneliği olan hesabın, abonelik süresi bitmiş olması yeterli. Aynı hesaptan sürekli devam edebilirsiniz. Yardımcı olmak adına atmak istedim. iyi günler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu linkten kod aldım ilk ayım şu anda bir sıkıntı yaşamadım. Yeni hesap istemiyor halihazırda game pass aboneliği olan hesabın, abonelik süresi bitmiş olması yeterli. Aynı hesaptan sürekli devam edebilirsiniz. Yardımcı olmak adına atmak istedim. iyi günler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Link çalışmıyor herhalde. Tıkladığım zaman hata veriyor.

Geri
Yukarı