Corsair sabre Pro vs SteelSeries Rival 3

Sabre rgb pro kullanıyorum. Sabre pro dan teknik özellik olarak farkı yok. Hafif ve çok beğendiğim bir mouse. Güncellemesinde falan herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Sabre Pro'yu aldım. Mouseyi ben çok beğendim hiçbir sıkıntısı yok. Fakat yüksek yenileme hızı iyi işlemci istiyor onu kullanamıyorum ama yine de çok fark hissettirdi G203'ten sonra. Firmware güncellemeden kullanıyorum.

İşlemciniz ne?
Bu arada Rival 3 almak istiyorum ben şahsen çünkü sabre Pro'nun çok fazla sorun yaşattığına dair mesajlar okudum.
Ama istatistiksel olarak sabre Pro'nun ağır farkla önde olması da kafamı karıştırmıyor değil.
Mesela fotoğrafta sağ taraf sabre Pro sol taraf Rival 3 ama sabre Pro'nun çok fazla arıza çıkardığına dair mesajlar görünce bir kararsızlık geldi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-29-01-19-30-100_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-29-01-19-30-100_com.android.chrome.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 71
İşlemciniz ne?
Bu arada Rival 3 almak istiyorum ben şahsen çünkü sabre Pro'nun çok fazla sorun yaşattığına dair mesajlar okudum.
Ama istatistiksel olarak sabre Pro'nun ağır farkla önde olması da kafamı karıştırmıyor değil.
Mesela fotoğrafta sağ taraf sabre Pro sol taraf Rival 3 ama sabre Pro'nun çok fazla arıza çıkardığına dair mesajlar görünce bir kararsızlık geldi.

İşlemcim R3 3100. Ben de aynı kararsızlığı yaşamıştım ama bence Firmware güncellemezsen hiçbir sorun olmaz bildirim geliyor da ben güncellemiyorum. Tabii güncellersen gene bir şey olmaz muhtemelen ama hiç risk almayım diyorsan güncelleme. Ayrıca eklemek isterim herhangi bir elektronik cihaz için kötü yorumlar hep var sonuçta elektronik bu. Sabre Pro'yu öneririm ben çok beğenerek kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı