Corsair Spec 05 vs NZXT H510FLOW

Bütçe
750/1000

selo2004

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. İki kasanın da dış görünüşünü beğendim. İkisinden birini 2. el satın alacağım ama kararsız kaldım. İkisi de yeni gayet 1 haftalık ürünler NZXT olan 1000 TL fiyat verdi Corsair ise 750 TL son fiyat. Dediğim gibi iki kasa da gayet yeni fazla araştıramadım ama aradığım özellikler içi geniş olsun gelecek güncellemelere açık olsun hava akışı da iyi olsun bir de estetik gözüksün. Sizce hangisini almak daha mantıklı bir karar olur?

H510 Flow daha iyi ama içi öyle müthiş geniş bir kasa değil.
pek bilmediğimden soruyorum ben şimdi nzxt olanı alsam güncel 3 fanlı 3080 gibi ekran kartları sığar mı mesela içine geniş olmasına gerek yok zaten heralde sığsın parçalar yeter atx form faktörunde anakart ta destekleiğine göre boyuttan sıkıntı yaşamam değil mi

Pek bilmediğimden soruyorum ben şimdi nzxt olanı alsam güncel 3 fanlı 3080 gibi ekran kartları sığar mı mesela?
360mm GPU desteği var. Bazı devasa 3 fanlılar sığmayabilir. Örneğin RTX 4090'ın çeşitli modelleri 365mm'yi bulabiliyor.

Corsair kesinlikle önermem önü tamamen kapalı neredeyse hele 3080 falan takacaksanız soğutma sıkıntıları yaşamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı