Corsair Spec Delta anakart üzerinden RGB ayarlanabilir mi?

Akirals

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 15 gün önce bir sistem aldım RGB fanları ayarlayamıyorum kasanın içinden bir kumanda geldi 3 tuşlu bu kumanda eğer anakarta bağlanmıyor anakartın hangi uygulamasından RGB fanları ayarlayacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yaklaşık 15 gün önce bir sistem aldım RGB fanları ayarlayamıyorum kasanın içinden bir kumanda geldi 3 tuşlu bu kumanda eğer anakarta bağlanmıyor anakartın hangi uygulamasından RGB fanları ayarlayacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de aynı şekilde, anakarta bağlı olmadığı için uygulamadan değişmiyor, anakarta nasıl bağlayacağımı çözemedim.

Ğüç kaynağınızda bağlantıyı sağlayan bir kablo olması lazım bildiğim kadarı ile. Pardon ben yanlış anladım arkadaşlar.

Anakartın rgb desteği varsa ledleri kumanda dan söküp rgb portuna takıp kullanabilirsiniz. Rgb desteği yoksa kumanda ile kullanacaksınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı