Çözüldü Corsair Spec Delta RGB kasa fan hızı ayarlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Orcunsarı

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kasa içinde bir kontrolcü var ben bu kontrolcünün RGB'yi ayarlamak için oldunu sanıyordum çünkü RGB mode ve Speed yazıyordu. Speed'i biraz kurcalamış olabilirim bu kasa fanının hızını mı ayarlar yoksa renklerin hızı mı? Eğer yanlışlıkla fanları hızlandırdıysam nasıl geri alabilirim?

Çözüm
Merhaba, kasa içinde bir kontrolcü var ben bu kontrolcünün RGB'yi ayarlamak için oldunu sanıyordum çünkü RGB mode ve Speed yazıyordu. Speed'i biraz kurcalamış olabilirim bu kasa fanının hızını mı ayarlar yoksa renklerin hızı mı? Eğer yanlışlıkla fanları hızlandırdıysam nasıl geri alabilirim?
Renklerin geçiş hızını değiştirir.
Renklerin geçiş hızını değiştirir.

Çözüm
Ayni kasa bende de var. Renk geçiş hızını ayarlıyor. Color yani sabit renge basarsan parlaklığı arttırır. Ben parlaklık maksimuma çektim. Görünüş için. Öndeki 3 fandan ses geliyor mu sendede ?

Geri
Yukarı