Corsair Spec Delta RGB kontrolü

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Anakartım Gigabyte B450M S2H gibi ama kasamdaki fanlarının rengi tek renk oluyor. Mod falan hiç yok, biraz videolarına baktım. Karşıma şu kanalın şu videosu çıktı, Donanım Arşivi kanalı ve video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart ve kasa aynı, onda RGB gibi renk değiştirme modu var fakat bende yok. Neden böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
RGB Fusion uygulamasını indirdiniz mi? Ben de Gigabyte B450M Gaming kullanıyorum, defalarca indirmeme rağmen kuramadım.

Aynı şeyi Cooler Master MB511 kasada yaşadım. Çok kısıtlıydı seçenekler. Kontrolcü ile çözmüştüm. Senin sorunun farklı sanırım. Uygulamanın güncel sürümünü indirdiğine emin misin?

Aynı şeyi Cooler Master MB511 kasada yaşadım. Çok kısıtlıydı seçenekler. Kontrolcü ile çözmüştüm. Senin sorunun farklı sanırım. Uygulamanın güncel sürümünü indirdiğine emin misin?
Evet hocam 2 kere yaptım maalesef yine olmadı.
Acaba yanlış yere mi bağladım cpu led gibi bir şey vardı ona bağladım ondan olabilir mi?
RGB Fusion uygulamasını indirdiniz mi? Ben de Gigabyte B450M Gaming kullanıyorum, defalarca indirmeme rağmen kuramadım.
Evet indirdim maalesef gene olmadı.
Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı