Corsair Spec Delta RGB vs Corsair Spec 06

Performans kıyaslaması hakkında fikrim yok ama Spec 06 çok şık duruyor. Ama bu RGB versiyonu stoklarda yok gibi görünüyor.
Screenshot_12.png

Son düzenleme:
Performans kıyaslaması hakkında fikrim yok ama Spec 06 çok şık duruyor. Ama bu RGB versiyonu stoklarda yok gibi görünüyor. Eki Görüntüle 460644
merhaba size bir sorum olucak bütün incelemelerde sıvı soğutma öne takıldığını gördüm ben alırsam üst tarafa takıcam neden hiç kimse üst tarafa takmamış 240mm sıvı soğutma sığmıyormu ? cevaplarsanız sevinirim kasanın - yönleri nelerdir ?

merhaba size bir sorum olucak bütün incelemelerde sıvı soğutma öne takıldığını gördüm ben alırsam üst tarafa takıcam neden hiç kimse üst tarafa takmamış 240mm sıvı soğutma sığmıyormu ? cevaplarsanız sevinirim kasanın - yönleri nelerdir ?

Maalesef bu kasaya sahip değilim. Yeterince de araştırmışlığım yok. Bu yüzden bu konuda bir bilgim yok.

Spec 06 2 stock fanla geliyor ve dediğin gibi ekran kartını dik takabiliyorsun.Spec Delta ise 4 fanla birlikte geliyor.İkisinide sitesinden inceleyebilirsin.İllaki malzeme kalitesi ve farklılıkları vardır.Görüntü olarak Spec 06 beyaz kasası daha hoş.
--

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı