Corsair Spec Delta VS650 modeli alınır mı?

Hilalimsinn

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Yakın zamanda bu kasayı almak istiyorum. Fakat bu VS650 güç kaynakları kronik sorunlu vs okudum. Hangi modelleri sorunlu? bu kasayı kullanan arkadaşların düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Kasa hava akışı nasıldır? Aşağıda yazılı sitemi havaların sıcak olduğu vakitlerde soğutmayı iyi sağlar mı?

Sistem:
Ryzen 2700X.
Anakart: MSI B450 GAMING Plus Max.
Soğutucu: Kule tipi Snowman 2 fan.
Ekran kartı MSI GTX 980 4 GB.
Samsung 860 Evo 500 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata alınmaz.

O fiyata alınmaz.
MWE serisi yerine Zalman ZM650 GVII daha mantıklı.

Merhabalar.

Yakın zamanda bu kasayı almak istiyorum. Fakat bu VS650 güç kaynakları kronik sorunlu vs okudum. Hangi modelleri sorunlu? bu kasayı kullanan arkadaşların düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Kasa hava akışı nasıldır? Aşağıda yazılı sitemi havaların sıcak olduğu vakitlerde soğutmayı iyi sağlar mı?

Sistem:
Ryzen 2700X.
Anakart: MSI B450 GAMING Plus Max.
Soğutucu: Kule tipi Snowman 2 fan.
Ekran kartı MSI GTX 980 4 GB.
Samsung 860 Evo 500 GB.
Kasa güzel ama o para verilir mi tartışılır ben vermezdim. Hava akışı çok iyi değil ve duyduğum kadarıyla küçük bir kasa.
DA Forum'da o kadar çok önermeyecektik...
550W'ı milli PSU'muzdu :D.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Tekrar düşünmeye araştırmaya devam edeceğim sonuçta 1 kez alıyoruz en ince noktasına kadar araştırıp almak gerekli.
Yeni gelen arkadaşlardan tavsiyelerini düşüncelerini paylaşmalarını rica ediyorum.
Güç kaynağı ayrı, kasa ayrı almak daha iyi. Kasanın hava akışı o kadar da iyi değil.

940 TL'ye alınmaz bence.

Bazen 700'lere düşüyor. 700TL'ye alınsaydı alınabilirdi de hem güç kaynağı serisi sorunlu, hem de hava sirkülasyonu daha iyi kasalar var.

O fiyata alınmaz.

MWE serisi yerine Zalman ZM650 gvıı daha mantıklı.

Kasa güzel ama o para verilir mi tartışılır ben vermezdim. Hava akışı çok iyi değil ve duyduğum kadarıyla küçük bir kasa.

550W'ı milli PSU'muzdu :D.

Kasa olarak bunu seçtim araştırdım memnun kalırım diye tahmin ediyorum.

Güç kaynağı içinde Cooler Master veya FPS düşünüyorum kabloları Slim modellerden.
600W sistemim için yeterli fazla bile tahmin ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı