Corsair SSD vs Samsung SSD

970 Evo veya 970 Evo Plus modeline bakabilirsiniz? Plus modeli daha hızlı Plus olmayana göre.

SATA tarafında ise 860 Evo'dan başka önerim yok.

Benim için ömrü de çok önemli ömür kısmında XPG, Corsair ve Samsung kısmında hangisi daha önde?

Hala kafam da acaba M.2 SSD ile SATA SSD farkını günlük kullanımda fark eder miyim diye düşünüp duruyorum.
Aslında render kısmında fazla işim yok. Sadece kendi Twitch kanalım için logo, başlayış ekranı ve basit tasarımlar için kullanıyorum. Acaba M.2 yerine daha yüksek kapasiteli bir SATA mı alınmalı bilgisayarımda halihazırda 1.2 TB'lık bir alan var. Fakat bu bile bazen oyunlardan dolayı doluyor.

Aslında render kısmında fazla işim yok. Sadece kendi Twitch kanalım için logo, başlayış ekranı ve basit tasarımlar için kullanıyorum. Acaba M.2 yerine daha yüksek kapasiteli bir SATA mı alınmalı?
Render kısmında fazla işiniz yoksa daha yüksek kapasiteli SATA alınması benim tercihim olacaktır. Bu durumda 860 EVO 500 GB öneririm. 500 GB uzun vadede yetmez derseniz bütçenizi 800-850 TL bandına getirip 860 QVO 1 TB almanızı öneririm.

Render kısmında fazla işiniz yoksa daha yüksek kapasiteli SATA alınması benim tercihim olacaktır. Bu durumda 860 Evo 500 GB öneririm. 500 GB uzun vadede yetmez derseniz bütçenizi 800-850 TL bandına getirip 860 QVO 1 TB almanızı öneririm.

Ben ilk şu alacağım şeyleri alayım sonra elimde kalan paraya bakayım. Ona göre bir tercih yaparım. Yardımlarınız için teşekkürler. İyi geceler :).

SAMSUNG EN İYİ 14YILDAN BERİ HER ŞEDE DÜNYA BİRİNCİSİ
SAMSUNG UN DÜNY AA BİRİNCİLİĞİNDE OLAN EŞYALAR :
SSD'LER
TV'LER /ÖZELLİKLEDE QLED 4K VE YA 8K)
AMA BEN REALME DİYORUM O DAHA İYİ

Yeni konular

Geri
Yukarı