Satılık Corsair Strafe Cherry Mx Blue

Biraz az doğru söylüyorsun, ben mesela $83 gibi bir rakama alacağıma inanıyorum bu ürünü :D
Amazon düzenli takip ediyorum, $83'a düşecek o, kartlı martlı indirimli birşey falan derken benim olacak. :) Şuan Red Switch'lisi 250TL falan işte:
https://www.amazon.com/gp/product/B00ZUPOMDQ/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
İnanıyorum ki blue switch'lisi de bu fiyata düşecek. En iyi ihtimalle 250TL olur bu klavyenin fiyatı, ama seninki durdukça zamanı geçiyor garanti bakımından, o da değişik bir nokta :D

Ben bir süre önce Amazon'dan 79$'dan red switchliyi aldım. Birkaç gün önce elime geçti. Oyun oynarken güzel ama yazı yazmak için çok iyi değil. Tuşlara bastıktan sonra geri bildirim alamıyorsun ve bastığını tam olarak anlayamıyorsun. Tuşa eliniz azıcık bile bastırsa hemen o tuşu yazıyor. Mekanik olmayan klavyeler bile daha rahat o açıdan. Ama sadece oyun için alacaksan o zaman çok güzel. Ben en az 1 hafta kargoya verilmesini sorna da 1 hafta gelmesini bekledim. Yani istenildiği kadar hızlı seçim olsun Amazon'dan alınca Türkiye'ye gelmesi için belli bir süre gerekiyor. Tekrar seçim şansım olsa Brown switchi alırdım. Tabi evde tek yaşıyor olsaydım kesinlikle mavi alırdım. Mekanik klavye kullandığınızı en iyi hissettiren swtich mavidir ancak çıkardığı ses yüzünden sorun yaratabilir. Sesi azaltmak için o-ring alabilirsiniz ama ne kadar faydası olur onu bilmiyorum.

Konuda satılan mavi switchli ve bildiğim kadarıyla Amazon'da bile fiyatı diğer switchler kadar düşmedi. Amazon'dan gelmesini bekleme derdi de yok. Eğer mavi switch isteyen varsa Amazon fiyatının altına, o kadar beklemeden konu sahibinden almak en mantıklısı olacaktır.

Hem 100 dolar gibi bir fiyat olunca vergi de ekleniyor ve nakit ihtiyacım çok acil var öyle söyleyeyim.

Klavye bana geldi ve sadece çalışıyor mu diye kontrol ettim ve satmak istiyorum RGB almak için. Bana yurtdışından kuzenim getirdi fiyat teklifini siz yaparsınız.Klavye mekaniktir ve blue switch vardır.

G3258 H81 anakart ikilisi veya ekran kartına takaslıktır.

Bu arada hangi ildi? İst?

Yeni konular

Geri
Yukarı