Corsair Strafe ışıkları yanmasına rağmen çalışmıyor

Behiç Ogulcan

Hectopat
Daha fazla  
Konu başlığında belirttiğim gibi klavyeye sahibim fakat klavyenin ışıkları yanmasına rağmen tuşları çalışmıyor ve CUE programında gözükmüyor. Nasıl bir çözüm bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam benzer sorun bende de var. kilit tuşu sürekli yanıp sönüyor. ses ve video tuşları çalışmıyor.
cue programında da görünmüyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
ÇÖZÜMÜ: windows, F1 ve windows key (windows kilidi) tuşlarına yaklaşık 10 saniye basarak sıfırladım. artık multimedya tuşları faal, iCUE programı klavyeyi görüyor.
hocam benzer sorun bende de var. kilit tuşu sürekli yanıp sönüyor. ses ve video tuşları çalışmıyor.
ÇÖZÜMÜ: windows, F1 ve windows key (windows kilidi) tuşlarına yaklaşık 10 saniye basarak sıfırladım. artık multimedya tuşları faal, iCUE programı klavyeyi görüyor.
şimdi de tek kırmızı renk aktif. FN ile değiştirmiyor.
Konu başlığında belirttiğim gibi klavyeye sahibim fakat klavyenin ışıkları yanmasına rağmen tuşları çalışmıyor ve CUE programında gözükmüyor. Nasıl bir çözüm bulabilirim?

şimdi de tek kırmızı renk aktif. FN ile değiştirmiyor. iCUE programını kapatınca FN aktif kullanılıyor. istediğim gibi değişiyor.
Hocam benzer sorun bende de var. Kilit tuşu sürekli yanıp sönüyor. Ses ve video tuşları çalışmıyor.
Cue programında da görünmüyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Çözümü: Windows, F1 ve Windows key (Windows kilidi) tuşlarına yaklaşık 10 saniye basarak sıfırladım. Artık multimedya tuşları faal, iCUE programı klavyeyi görüyor.

Şimdi de tek kırmızı renk aktif. FN ile değiştirmiyor. iCUE programını kapatınca FN aktif kullanılıyor. İstediğim gibi değişiyor.
hocam yazdığım mesajı düzenleme çıkmıyor. sonuç bu...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı