Corsair Strafe LED Işıklı Mekanik Oyun Klavyesi Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İnziva

Kilopat
Daha fazla  
Forum takibinden sonra 2 klavye arasında kaldım.
  1. Hyperx Alloy Fps Red Switch Gaming Mekanik Klavye - n11.com
  2. Corsair Strafe LED Işıklı Mekanik Oyun Klavyesi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Kararımı Corsair'de kıldım. Evet yorumlarda HyperX Alloy'un daha iyi olduğundan bahsedilmiş Barış bey de çok önermiş. Ama tasarımından ötürü seçimimi Corsair'den yana kıldım umarım beni üzmez. @Barış Tolon.

Sizlere sormak istediğim Corsair Gaming Strafe Kırmızı Led Türkçe Mekanik klavyenin aldığım klavyeden tek farkı Türkçe tuş dizilimi olması mı?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Ürün muhtemelen pazartesi günü elime ulaşacak bu post altına resim, deneyim vs. paylaşacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair'de güzel bir marka. Sonuçta switchler aynı. N11'deki o satıcı da milleti yoluyor. MediMark'ta 299TL'ye satılıyor.

Hayırlı olsun diyelim öncelikle. Her ikisi de güzel klavyelerdir. Zaten aynı Switch'i bulunduruyorlar. Bununla birlikte Alloy FPS'in kablosu çıkarılabilir bir yapıya sahip. Ayrıca aydınlatması yalnızca tuşların içinde bulunuyor. Işığın göz alması gibi bir durum söz konusu değil. Strafe'e gelirsek kablosu çıkarılamıyor. Bununla birlikte benim de daha çok hoşuma giden tasarımı var. Aydınlatma tuşların arasında da aktif. Çok karanlık ortamda göz alabiliyor. Kalite olarak her ikisi de çok iyidir. Hayırlı olsun.

Ben kendi tercihimi HyperX Alloy FPS modelinden yana kullanırdım. Daha az yer kaplıyor ve çelik kasaya sahip. Kablosunun örgülü olması ve özellikle çıkarılabilir olması benim için kullanışlı bir özellik. Zevkler ve tercihler diyelim. HyperX'de Ağustos-Eylül aylarında, belki daha da gecikebilir orasını bilemiyorum, yazılım sunacakmış modelleri için. O yazılım ile beraber daha iyi olur hatta. Tabii Corsair Strafe modelinin de üzeceğini sanmıyorum. O da gayet iyi bir model.

@Barış Tolon @Akif @Jira @105993 yorumlarınız için teşekkürler. Ama sanırım cümlem yanlış anlaşıldı. :) Benim satın aldığım klavye 300 TL. Diğer linkte türkçe tuş dizilimi olan aynı klavye 400 küsur TL. Yani diğer pahalı olan Corsair Strafe'nin, aldığım 300 TL Corsair Strafe'den farkları nelerdir ? :)

Sizin de söylediğiniz gibi, sadece tuş takımları farklı.

@Barış Tolon @Akif @Jira @105993 yorumlarınız için teşekkürler. Ama sanırım cümlem yanlış anlaşıldı. :) Benim satın aldığım klavye 300 TL. Diğer linkte türkçe tuş dizilimi olan aynı klavye 400 küsur TL. Yani diğer pahalı olan Corsair Strafe'nin, aldığım 300 TL Corsair Strafe'den farkları nelerdir ? :)
Ayn bende bunu merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı