Corsair Strafe Red vs Corsair K70 Lux Red vs Razer Blackwidow Chroma v2 TE

ajelZ

Decapat
Yer
Sakaryal
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar çok arada kaldım.
Screenshot_59.png

Screenshot_60.png

Screenshot_61.png

Normalde Corsair K70 Lux RED alacaktım fakat videolarda klavyedeki tuşların fontu hoşuma gitmedi ama Razer'ınkiler çok güzel ve de Razer'ın bu klavyesi çok minnak, tatlı bir şey. Benim öznel görüşüm bunlar. Merak ediyorum sizin de görüşlerinizi. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
K70 Red LED geçtiğimiz ay İtopya'da 399 TL gibi inanılmaz bir fiyata satılmıştı, bir daha o fiyata kolay kolay düşmez keşke düşse... Razer'ın K70'den tek avantajı RGB olması, onun haricinde bence K70 Cherry MX olmasıyla ve malzeme kalitesiyle daha iyi bir klavye.

K70 Red LED geçtiğimiz ay İtopya'da 399 TL gibi inanılmaz bir fiyata satılmıştı, bir daha o fiyata kolay kolay düşmez keşke düşse... Razer'ın K70'den tek avantajı RGB olması, onun haricinde bence K70 Cherry MX olmasıyla ve malzeme kalitesiyle daha iyi bir klavye.

Merak ettiğim bir şey daha var Strafe ve K70 arasında çok bir fark var mı? Multimedya tuşları dışında.

Merak ettiğim bir şey daha var Strafe ve K70 arasında çok bir fark var mı? Multimedya tuşları dışında.
K70 metal gövde(fırçalanmış alüminyum), Strafe kaliteli plastik. Strafenin tuşlarının altında şeffaf yüzey ışığı daha abartılı veriyor.

K70 malzeme kalitesi olarak muazzam bir klavye. Tuşların hissiyatı, bilek desteğinin rahatlığı, multimedya tuşları vs. her şey harika. Öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı