Corsair teknik servisine bilgi gönderme

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhabalar, bozulan Corsair kulaklığım için Corsair ile iletişime geçip değişim istemiştim. Eklediğim fotoğraftaki bilgileri doldurup cevaplamayı düşünüyorum. Fakat sorunlu ürünü bize gönderin demiş yetkili arkadaş. Değişim sırasında herhangi bir ücret öder miyim?

@Seckinmis

Dosya Ekleri

• cors.png
    cors.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Merhabalar, bozulan Corsair kulaklığım için Corsair ile iletişime geçip değişim istemiştim. Eklediğim fotoğraftaki bilgileri doldurup cevaplamayı düşünüyorum. Fakat sorunlu ürünü bize gönderin demiş yetkili arkadaş. Değişim sırasında herhangi bir ücret öder miyim?
Bunu mail atarak sorabilirsiniz.

DHL Express kargo kodu veriyorlar. Ben değişim için gönderdim. Herhangi bir ücret ödemedim. Kendileri karşılıyor. Olur da kod gönderilmezse belirtirsin tekrardan.

DHL Express kargo kodu veriyorlar. Ben değişim için gönderdim. Herhangi bir ücret ödemedim. Kendileri karşılıyor. Olur da kod gönderilmezse belirtirsin tekrardan.

Konuma cevap yazmana çok sevindim. Şimdi ben bilgileri dolduracağım ve kargo kodu mu verecekler? Kullandığım kulaklığı gönderecek miyim? Bir de ürünün part numberını nasıl bulabilirim?

Kulaklığın sol veya sağ iç kısmında yazıyor. Evet gönderiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı