Corsair Vengance LPX alınır mı?

@RueXless Corsair markasında henüz bir sıkıntı yaşamamak ile birlikte üründen gayet memnunum. 2. Bir seçenek olarak sizlere Adata XPG Gammix D30 8GB önerebilirim, aralarında sadece 29 liralık bir fark bulunuyor belki bütçenize yardımcı olabilir.

@RueXless Corsair markasında henüz bir sıkıntı yaşamamak ile birlikte üründen gayet memnunum. 2. Bir seçenek olarak sizlere Adata XPG Gammix D30 8GB önerebilirim, aralarında sadece 29 liralık bir fark bulunuyor belki bütçenize yardımcı olabilir.
Cevap için hepinize teşekkürler cezam vardı geç yazdım kusura bakmayın...

Ryzen 5 3600 ile kullanacağım alternatif olarak patriot viper steel var o alınabilir mi?

Bendede aynı markanın ramleri var, bir sıkıntı yaşamadım.

Xmp sıkıntısız çalışıyor.
İşlemciniz nedir hocam?

Ryzen 5 3600 ile kullanacağım alternatif olarak patriot viper steel var o alınabilir mi?
Ryzen 5 3500 ile Ripjaws 3600Mhz kullanmaktayım şuanda herhangi bir sorun yok, Patriot Viper steel'i ise yurt dışında ilk 10 listelerinde 4. 5. sırada görüyorum genelde fiyatı uygun ise tercih edebilirsiniz.

Cevap için hepinize teşekkürler cezam vardı geç yazdım kusura bakmayın...

İşlemciniz nedir hocam?
ryzen 5 3600 ile kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, xmp vs çalışıyor.

Patriot Viper'in 4000Mhz altındaki RAM'lerinde Nanya A-Die çip oluyor. Pek önermiyorum zamanlamaları çok geniş diye.
DJR çıktığı senaryolar da var. Hatta %50 gibi bir şey. Ya DJR, ya Nanya A-Die, diğerleri o kadar az çıkıyor ki oranlamaya dahil edilemeyecek kadar. DJR olanlar da genelde 3600-20'den çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı