Corsair Vengeance 2x8 GB RAM 1059 TL

Site güvenilir mi arkadaşlar? Daha önce alışveriş yapan oldu mu?

Şikayetvar'da ürün alan müşterilerin ürün hakkında yorumlarını okudum ve çözülebilmiş 2-3 tane gördüm diğerleri çözüm sunulmamış bile 50 lira fazla verip trendyol üzerinden almak daha cazip geldi.

Ürün 3600 MHz ve CL18 alacakların aklında olsun bence bu fiyata alınır.

Not: Site İş Bankası'na ait.
Asus B550-MK Model anakart için 4x8 (32GB) şeklinde yapmak istiyorum lâkin bazı sürüm ve çipler XMP'de 3600 Mhz çalıştırmıyormuş alsam rahat kullanabilirmiyim acaba? Bilgisi olan yanıt verebilir mi?

Şikayetvar'da ürün alan müşterilerin ürün hakkında yorumlarını okudum ve çözülebilmiş 2-3 tane gördüm diğerleri çözüm sunulmamış bile 50 lira fazla verip trendyol üzerinden almak daha cazip geldi.

Asus B550-MK Model anakart için 4x8 (32GB) şeklinde yapmak istiyorum lâkin bazı sürüm ve çipler XMP'de 3600 Mhz çalıştırmıyormuş alsam rahat kullanabilirmiyim acaba? Bilgisi olan yanıt verebilir mi?
Hocam çok tavsiye etceğim ram degil bu ram çok sıkıntı yasiyan var bende kullandım daha önce bendede sıkıntılar çikarttı oyunlarda.
4x8 yapcaksanız bunu alabilirsiniz bende 4x8 kullaniyorum bunlari anakartinizda problem yaratmaz anakartiniz 3600 mhzyi destekliyorsa

Corsair Cmw16Gx4M2D3600C18 16Gb (2X8Gb) Ddr4 3600Mhz Cl18 Vengeance Rgb Pro Soğutuculu Siyah Dimm Bellek https://www.amazon.com.tr/dp/B07TB3R9JB?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_J08KK2ETNGXYA2YS8D9E

Yeni konular

Geri
Yukarı