Corsair Vengeance LPX bozuldu

yigitorneek

Hectopat
Merhabalar, bu tarz konularda bilgili olmadığım için mazur görün komik bir soru gibi gelebilir, Corsair Vengeance LPX 3000MHz 8 GB modelinden iki adet almıştım ancak birisi bozuldu. Sistemi tekrar 16 GB yapmak istiyorum ancak benim ürünümün renginden(kırmızı) kalmamış aynı modele sahip bir ürün aldığımda herhangi bir sorun olur mu? Çok cahilce bir soruysa kusuruma bakmayın iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargoyla alakalı şunu eklemem gerek. Normalde artık kasa, PSU gibi fazlaca yer kaplayan ürünlerin kargo ücretlerini karşılıyorlar. Ama kargo ücretlerinin bulunduğunuz bölgede çok yüksek olduğunu vs. belirtirseniz ön ödemeli DHL kodu da sağlıyorlar ve ücretsiz gönderebiliyorsunuz. En azından ben bu şekilde ücretsiz yollamıştım. DHL adresinize kadar gelip ürünü sizden teslim alıyor, şubeye dahi gitmenize gerek yok. :)

Ticket attım zaten değişim için geri dönüş yaparlar umarım. Demek istediğim şuydu arkadaşlar; Benim ürünüm kırmızı renkli ancak piyasada aynı ürünün aynı modelinin kırmızısı yok siyahı var. Bu sorun yaratmaz değil mi? Teşekkürler herkese.

Büyük ihtimalle garantiden karşılarlar çünkü RAM nadir bozulan bir parça. RAM'iniz altta paylaştığım model mi?

Aynen bu, evet.
Ancak maalesef tekli olarak 8GB satılan şeklini göremedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı