Elektronik Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2 X 8 GB) DDR4 3200MHz 1470TL

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimi ilk etapta bir hevesle full RGB kurdum, 2-3 ay RGB'li kullandım yaklaşık 2 yıldır tamamen kapalı fakat bir defa RGB aldım. 4X8 olması için benim işime yaradı bu fiyat.

Cevabı basit. Bazılarımız da görseli seviyor hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-05-14-09-18-322_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-08-05-14-09-18-322_com.miui.gallery.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 82
Amazon'a girince Amd / Amd - İntel şeklinde seçenekler çıkıyor, nedir bunlar? Şimdi zaten bu ramlerden 2 tane kullanıyorum bunu da alırsam bu seçenekler yüzünden uyum sorunu yaşar mıyım bilemedim.
R5 3600 ve Rx 6600 ile kullanmayı düşünüyorum ama Ram yükseltmektense işlemciyi mi yükseltmeliyim sizce?

Cevabı basit. Bazılarımız da görseli seviyor hocam.

Görsel seviyorda kasada her yer ışık zaten anakart ekran kartı RGB. RAM'in RGB olması o fotoda ne artısı var anlamıyorum. RAM'in rbg olması kadar saçma bir şey görmedim. RAM'den RGB bekleyen adamda uzak olsun.
Klavye RGB mouse RGB. Monitör RGB masa ışıl ışıl zaten. Kasanın kensdisi ve fanlar RGB. Anakart RGB ekran kartıda dahil. RAM'ler neden RGB peki. O kadar ruh hastası mı var :D bence kasa RGB ise nakart ve RAM'in RGB olmaması daha iyi. Boş yere ışık yanıyor her yerde ve enerji harcanıyor.

Çoğu zaman foruma girip mesaj yazmaya YouTube'ta gezinmek için PC açan insan onlarca RGB ışık yakıyor boş yere.
Görmemişlikten kaynaklanıyor galiba. Adamın eski bilgisayarı vardır, yeni RGB'lere özeniyordur. Alınca da RAM'ine kadar RGB donatıp sonra nereden kapatılıyor diye araştırmıştır kesin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel seviyorda kasada her yer ışık zaten anakart ekran kartı RGB. RAM'in RGB olması o fotoda ne artısı var anlamıyorum. RAM'in rbg olması kadar saçma bir şey görmedim. RAM'den RGB bekleyen adamda uzak olsun.
Klavye RGB mouse RGB. Monitör RGB masa ışıl ışıl zaten. Kasanın kensdisi ve fanlar RGB. Anakart RGB ekran kartıda dahil. RAM'ler neden RGB peki. O kadar ruh hastası mı var :D bence kasa RGB ise nakart ve RAM'in RGB olmaması daha iyi. Boş yere ışık yanıyor her yerde ve enerji harcanıyor.

Çoğu zaman foruma girip mesaj yazmaya YouTube'ta gezinmek için PC açan insan onlarca RGB ışık yakıyor boş yere.
Görmemişlikten kaynaklanıyor galiba. Adamın eski bilgisayarı vardır, yeni RGB'lere özeniyordur. Alınca da RAM'ine kadar RGB donatıp sonra nereden kapatılıyor diye araştırmıştır kesin. :D

Hocam senin zihniyet çok agresif bak ben söyleyeyim. Görmemişlikle vs ile konunun ne alakası var. Sebep sonuç bağlantısı kurma noktasında güçlük yaşıyorsun. Zevk kişiden kişiye değişir. RGB sevmiyor olman RGB sevmediğin anlamına gelir. Bizim de seviyor olmamız sevdiğimiz. Konu aslında bu kadar basit. Senin birilerinin görgülü ya da görgüsüz olduğunu RGB sevgisinden çıkarabilecek pozisyonda olduğunu düşünmüyorum.

Hocam senin zihniyet çok agresif bak ben söyleyeyim. Görmemişlikle vs ile konunun ne alakası var. Sebep sonuç bağlantısı kurma noktasında güçlük yaşıyorsun. Zevk kişiden kişiye değişir. RGB sevmiyor olman RGB sevmediğin anlamına gelir. Bizim de seviyor olmamız sevdiğimiz. Konu aslında bu kadar basit. Senin birilerinin görgülü ya da görgüsüz olduğunu RGB sevgisinden çıkarabilecek pozisyonda olduğunu düşünmüyorum.

Ben RGB sevmiyorum demedim zaten attığın fotodan çok daha iyi RGB PC'lerim var. RAM de bile RGB istemenin ne kadar gereksiz olduğunu anlatıyorum. RGB anlaşıynız Tofaş şahine modifiye yapmak gibi sizin.

Ben RGB sevmiyorum demedim zaten attığın fotodan çok daha iyi RGB PC'lerim var. RAM de bile RGB istemenin ne kadar gereksiz olduğunu anlatıyorum. RGB anlaşıynız Tofaş şahine modifiye yapmak gibi sizin.

Tamam kardeşim her şeyin en iyisini sen bilip en iyisinden sen anlıyorsun ve en önemlisi herkesin zevkine buna bağlı karakterine sen karar veriyorsun. Ya RAM'de RGB sevmiyorum deyip geç. Sana ne milletin neyi sevip neyi sevmediğinden bunun saçmalığından, yok modifiye anlayışından.

Yeni konular

Geri
Yukarı