Corsair Vengeance RGB Pro ömür boyu garantili mi?

Garanti süresi 24 ay yazıyor sitenin alt kısmında.
1600436768968.png

Kullandığım ram kitleri içinde öyle yazıyordu sitenin altında.Aldığımda ömür boyu olduğu yazıyordu üstünde.
Corsair sitesi üzerinden inceledim şu anda "Limited Warrantly" diye geçiyor. Ömür boyu diye bir şeye rastlayamadım. Yorumlara da baktım ama daha fazla bilgi bulamadım.

Düzeltme: Şimdi şöyle bir şeye rastladım.
1600437093132.png

Satıcıyla iletişime geçip detaylı bilgi alıp bizi de bilgilendirirseniz sonuç başkalarının da işine yarayabilir.

Dosya Ekleri

• 1600437077987.png
    1600437077987.png
    20,5 KB · Görüntüleme: 121
Corsair sitesi üzerinden inceledim şu anda "Limited Warrantly" diye geçiyor. Ömür boyu diye bir şeye rastlayamadım. Yorumlara da baktım ama daha fazla bilgi bulamadım.
Corsair web sitesinde RAM'larin ömür boyu garanti kapsamında olduğu belirtilmiş. Ama satıcı 24 ay garanti koymuş.
Bende bu yüzden sizlere sormak istedim.Site ile hepsiburada farklı diyor, ben alırkende sitede 24 ay diyordu ancak elime gelince ömür boyu olduğunu gördüm.Kafam çok karışık.

Bende bu yüzden sizlere sormak istedim.Site ile hepsiburada farklı diyor, ben alırkende sitede 24 ay diyordu ancak elime gelince ömür boyu olduğunu gördüm.Kafam çok karışık.
Hocam eğer 24 aydan kısa sürede arıza çıkarsa satıcı ilgileniyor ve bu yüzden bir kaç günde değişim yapılıyor. Ama 24 aydan sonra arıza yaparsa Uluslararası garantiye gidiyor ve gelmesi bir kaç ayı bulabiliyor.

Satıcıya mail attım. Detayları burada paylaşacağım.
Hocam eğer 24 aydan kısa sürede arıza çıkarsa satıcı ilgileniyor ve bu yüzden bir kaç günde değişim yapılıyor. Ama 24 aydan sonra arıza yaparsa Uluslararası garantiye gidiyor ve gelmesi bir kaç ayı bulabiliyor.

Ben de böyle tahmin ediyorum. Satıcı ile iletişime geçtim, detayları paylaşacağım.

Düzeltme: Bu kadar bilgi verdiler. 😅
1600437978537.png

Son düzenleme:
Satıcıya mail attım. Detayları burada paylaşacağım.

Ben de böyle tahmin ediyorum. Satıcı ile iletişime geçtim, detayları paylaşacağım.

Düzeltme: Bu kadar bilgi verdiler. 😅
Eki Görüntüle 672498
Teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirmeniz ve desteğiniz için.Bu ramleri alıcam sanırım.Sağolun 😄.

Yeni konular

Geri
Yukarı