Corsair Void Elite 7.1 Surround iCUE dip ses yapıyor

Syhonial

Decapat
Merhaba arkadaşlar,

Windows aygıt yönetici ayarlarından otomatik yüklemeyi kapatıp iCUE yükledim ama hala bu sorun var. Benim gibi bu şekilde deneyip iCUE yüklü iken dip ses sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Void'in Surround modelinde yazılımda dip ses sorunu olduğunu duymuştum.
Sorun falan yok temiz kurulum yapıp restart atınca mis gibi de çalışıyor. Hepsi yazılımı temiz şekilde kurmadığı için sıkıntı yaşıyor. iCue yazılımı kurulurken biraz problemli ama kurulduktan sonra sıkıntı yaşatmıyor. Ben 3 4 kere kurarken sıkıntı yaşadım ama o dip ses şu an yok.

Sorun falan yok temiz kurulum yapıp restart atınca mis gibi de çalışıyor. Hepsi yazılımı temiz şekilde kurmadığı için sıkıntı yaşıyor. iCUE yazılımı kurulurken biraz problemli ama kurulduktan sonra sıkıntı yaşatmıyor. Ben 3 4 kere kurarken sıkıntı yaşadım ama o dip ses şu an yok.

Hocam temiz kurulumu nasıl yaptınız? Yaptığım adımlar aygıt yöneticisi otomatik yükleme kapaya al iCUE yükle restart at kulaklığı tak şeklinde? Siz neyi farklı yaptınız acaba?

Kablolu hocam benim de kırmızı renk olan iCUE yüklediğimde oluyor ICUE'siz sorun oluşmuyor.

Bende de ilk öyle oldu sonra temiz Windows kurdum kulaklığı takmadan iCUE kurup yeniden başlattım. Sonra kulaklığı takıp yazılım güncelle dedim (kulaklığın yazılımı iCUE değil). Şu an bu ayarlarda dip ses falan yok bütün özellikleri çalışıyor.

1626187689142.png

Bende de ilk öyle oldu sonra temiz Windows kurdum kulaklığı takmadan iCUE kurup yeniden başlattım. Sonra kulaklığı takıp yazılım güncelle dedim (kulaklığın yazılımı iCUE değil). Şu an bu ayarlarda dip ses falan yok bütün özellikleri çalışıyor.

Eki Görüntüle 1106201
Hocam peki bu sizce kulaklıkla ilgili mi yazılımsal bir sorun mu? İcue yerine dolby access alıpta kullanabilirim çok sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı