Corsair Void Elite 7.1 Surround vs HyperX Cloud 2 vs Razer Blacksharv2X + USB ses kartı

xArtyom

Decapat
Daha fazla  
Bana USB kulaklık lazım yaklaşık 2 haftadır uygun fiyatlı aradım ve bulamadım fiyatta benim için tepelere çıktım.
Ya da hiç uğraşma git İtopya'ya CH321 al mı dersiniz?
Fikirleriniz önemli.

Cloud 2 kullanıp iade ettim anakartın ses kartı iyi olduğu için cloud alpha aldım çok memnunum.USB alacağım diyorsan cloud 2 eskidi artık.Razer al.

Hocam ben normal Razer Blackshark V2 kullanıyorum bu konu hakkında bilgim yok ancak Razer Blackshark V2x almanızı çok önermiyorum çünkü ses kartı yok yani anakartınızda ki ses yongasına bağlısınız ve THX gibi özelliklerden faydalanamıyorsunuz. Ancak kulaklıkta 7.1 için anahtar kodu olacak ve ses kartı alacağınızı söylemişsiniz.

Anakartınızın ses yongası iyiyse ses kartına gerek olmadan kullanabilirsiniz daha iyi olacaktır ancak kötüyse veya orta halliyse attığınız ürünü kullanmanız daha doğru olur.

Attığınız UGreen USB Ses Kartı sağlam bir markadan geliyor ancak fiyatında biraz şüpheye düştüm ancak dediğim gibi internetteki yorumlarına da baktım ayrıca bir tanıdığım da kullanıyor çoğu kişi olumlu dönüş yapmış.

Hyperx Cloud eskidiğini düşünüyorum ve şu aralar çoğu kişi memnun değil çok problemli olduğu söyleniyor ve Hyperx yazılımları genelde o kadar kapsamlı olmuyor.

Konudan biraz bağımsız olabilir ancak hangi kulaklığı alırsanız alın Equalizer Apo kullanmanızı öneriririm çok iyi Equalizer ayarları var ben çok beğeniyorum ancak şu an kullanımını buraya yazamayacağım kulaklık alırsanız ve performansını beğenmezseniz yeni konu açın o konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam ben normal Razer BlackShark V2 kullanıyorum bu konu hakkında bilgim yok ancak Razer BlackShark V2X almanızı çok önermiyorum çünkü ses kartı yok yani anakartınızda ki ses yongasına bağlısınız ve THX gibi özelliklerden faydalanamıyorsunuz. Ancak kulaklıkta 7.1 için anahtar kodu olacak ve ses kartı alacağınızı söylemişsiniz.

Anakartınızın ses yongası iyiyse ses kartına gerek olmadan kullanabilirsiniz daha iyi olacaktır ancak kötüyse veya orta halliyse attığınız ürünü kullanmanız daha doğru olur.

Attığınız Ugreen USB Ses Kartı sağlam bir markadan geliyor ancak fiyatında biraz şüpheye düştüm ancak dediğim gibi internetteki yorumlarına da baktım ayrıca bir tanıdığım da kullanıyor çoğu kişi olumlu dönüş yapmış.

HyperX Cloud eskidiğini düşünüyorum ve şu aralar çoğu kişi memnun değil çok problemli olduğu söyleniyor ve HyperX yazılımları genelde o kadar kapsamlı olmuyor.

Konudan biraz bağımsız olabilir ancak hangi kulaklığı alırsanız alın Equalizer Apo kullanmanızı öneriririm çok iyi Equalizer ayarları var ben çok beğeniyorum ancak şu an kullanımını buraya yazamayacağım kulaklık alırsanız ve performansını beğenmezseniz yeni konu açın o konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Jak girişim bozuk olduğu için kesinlikle USB kullanmam lazım zaten laptop kullanıyorum düşük sistemli ve değiştirmeme en az 9 ay var o yüzden attığım ürünle beraber alacağım sanırım yardımın için teşekkürler.

Jak girişim bozuk olduğu için kesinlikle USB kullanmam lazım zaten laptop kullanıyorum düşük sistemli ve değiştirmeme en az 9 ay var o yüzden attığım ürünle beraber alacağım sanırım yardımın için teşekkürler.
Jak girişiniz bozuk ise nasıl Blackshark v2x kullanamazsınız hocam v2x de jak girişli diye biliyorum yanlış olabilir ancak jak diye biliyorum.

Jak girişiniz bozuk ise nasıl BlackShark v2X kullanamazsınız hocam v2X de jak girişli diye biliyorum yanlış olabilir ancak jak diye biliyorum.

Hocam jak zaten o yüzden dönüştürücü alıp kullanacağım.
Attığım linktekide öyle olması lazım.

Hocam jak zaten o yüzden dönüştürücü alıp kullanacağım.
Attığım linktekide öyle olması lazım.

Şu ürünüde alabilirim hocam benim de bilgim yok bunlarla ilgili.

Geri
Yukarı